#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – styczeń 01/2020

GASTROBLOG stycznia 2020

Gastroblog stycznia 2020, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki ze stycznia.

#Gastroblog stycznia 2020

A. Recenzje restauracji

Lolo Thaijolo – tajskie chwile radości – Wrocławskie podróże kulinarne

Lolo Thaijolo to restauracja, znajdująca się w Gdyni i zdobywająca co raz większą popularność. To miejsce, w którym można spróbować klasycznej tajskiej kuchni.

B. Blogi kulinarne

Faworki z mascarpone – Kulinarne szaleństwa

Już za niedługo przed nami Tłusty Czwartek, czyli zwyczajowo dzień rozpusty i tłustych słodkości. Przedstawiamy Wam przepis na faworki, lecz niezwykłe, bo z dodatkiem serka mascarpone. To takie faworki de luxe 🙂

C. Blogi o alkoholach

Browar Bury wypuścił bezglutenowe piwo gryczane z yerba mate – Chmielnik Jakubowy

Co nowego w świecie polskiego browarnictwa? Ciekawostką jest najprawdopodobniej pierwsze piwo gryczane, stworzone przez polski Browar Bury. Warte przetestowania!

C. Blogi o kawie i herbacie

Kawa z Papui Nowej Gwinei – Kawowy Guru

Jaka jest kawa z Papui Nowej Gwinei? Jak wyglądają plantacje oraz z jakimi problemami muszą zmagać się plantatorzy? Tego i wiele więcej dowiecie się z artykułu powyżej.

E. Blogi specjalistyczne

Domowa cukiernia – Prawo w restauracji

Wiele miłośników pieczenia nie ma możliwości od razu od razu produkować profesjonalnie swoich wyrobów cukierniczych, a niewątpliwie ma do tego talent. Jakie są formalności i wymagania do stworzenia swojej własnej cukierni w domu?

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w lutowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button