O portalu

Ideą Managero.pl jest pomaganie przedsiębiorcom w otwieraniu i prowadzeniu restauracji, kawiarni i barów.

Znajdziesz tu forum gastronomiczne, na którym spotkasz właścicieli małych i dużych lokali z całej Polski. Od pewnego czasu przenieśliśmy je na grupę na FB. Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem to piękna sprawa. Warto sobie pomagać!

W trakcie budowy jest baza firm gastronomicznych, świadczących profesjonalne usługi dla gastronomii. Dzięki bazie zdobędziesz namiary na firmy z Twojej okolicy, które pomogą Ci otworzyć i wyposażyć Twój lokal.

Korzystając z ich usług za pośrednictwem Managero.pl możesz liczyć na dodatkowe rabaty i upusty. W tym celu polecam zapisać się do newslettera, poprzez który będziesz otrzymywał informacje o nowościach i promocjach – raz w tygodniu w poniedziałek.

Jeśli będziesz szukał pomocy w konkretnej sprawie, to zainteresuje Cię oferta fachowców w dziedzinach projektów technologicznych, HACCP, marketingu gastronomicznego, prawa w gastronomii i innych. Aby uzyskać pomoc, wystarczy zgłosić się po pomoc do specjalisty.

Dążymy do tego, aby Managero.pl było miejscem, od którego chcesz rozpoczynać dzień pracy. Możesz odwiedzić portal w razie kłopotów i zawsze znajdziesz pomoc. Bo warto sobie pomagać. Zapraszamy do dołączenia do grupy na FB, czyli do społeczności właścicieli gastronomii!

Łukasz LUK Chrząszcz,
właściciel Managero.pl
znany też jako bloger z niepoddawajsie.pl

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Call Now Button