projekty technologiczne

Projekty technologiczne Warszawa, Radom, Płock


Partner Managero.pl na terenie woj. mazowieckiego:

KCG Consulting – projekty technologiczne
Infolinia: 57 607-31-77


Jeśli potrzebujesz projekt technologiczny w Warszawie możesz wykonać go samemu lub zamówić u Partnera Managero.pl. Wcześniej poczytaj o najważniejszych kwestiach związanych z projektem technologicznym.

Każdy projekt technologiczny lokalu gastronomicznego powinien być zgodny z zasadami HACCP, zwłaszcza z Rozporządzeniem WE 852/2004 oraz z polskimi przepisami sanitarnymi i BHP. Abyś miał pewność co do jakości wykonania i pewności, że projekt zostanie zaakceptowany przez Sanepid, upewnij się czy jego tworzenie jest uzgadniane z rzeczoznawcą oraz zaopiniowane w Sanepidzie.

Projektant może wykonać projekt technologiczny zdalnie – posiłkując się projektem architektonicznym. A może również odwiedzić Twój lokal gastronomiczny w Warszawie lub innym mieście województwa mazowieckiego.

Specjaliści wykonujący projekty technologiczne są do Twojej dyspozycji na terenie miast: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Ostrołęka a także w mniejszych miejscowościach w województwie mazowieckim.

Podczas wykonywania projektu technologicznego restauracji, kawiarni, pubu lub innego lokalu gastronomicznego przygotuj informacje o:

 • umiejscowieniu urządzeń gastronomicznych – a więc pamiętaj, najpierw projekt technologiczny a dopiero potem zakup wyposażenia do lokalu,
 • ofercie kulinarnej lokalu – to, co zamierzasz oferować ma ogromny wpływ na sporządzenie dokumentacji HACCP lub GMP/GHP w Warszawie a co za tym idzie na wykonanie projektu technologicznego,
 • zatrudnieniu personelu – liczba osób na kuchni w przeliczeniu na 1m2 musi być zgodna z przepisami, a więc wpływa na wygląd projektu.

Kwestie techniczne, które są brane pod uwagę przy tworzeniu projektu technologicznego:

 • instalacja elektryczna,
 • wodno-kanalizacyjna,
 • wentylacja mechaniczna i klimatyzacja,
 • chłodnia i mroźnia,
 • gaz,
 • centralne ogrzewanie,
 • pomiary pomieszczeń.

Projekt technologiczny Warszawa – CENA

Cennik projektów technologicznych jest zależny od rodzaju Twojej działalności i jej skomplikowania, metrów kwadratowych lokalu oraz pracogodzin projektanta. Widełki wynoszą od niecałych 1500 złotych w małej gastronomii do nawet 5000 złotych w dużych restauracjach.

Przy czym warto abyś wiedział, że koszt projektu technologicznego (zwanego też projektem gastronomicznym) może wynieść całe 0 złotych. Kiedy tak się dzieje? Wówczas, gdy otwierasz lokal od podstaw i masz w planach zakup wyposażenia do gastronomii. Kupując urządzenia gastronomiczne od naszego Partnera możesz otrzymać projekt technologiczny w Warszawie gratis!

Jeśli oprócz projektu technologicznego interesuje Cię również zakup sprzętów gastronomicznych nie zapomnij nam o tym wspomnieć. Może to mieć wpływ na obniżenie ceny projektu.

projekt technologiczny warszawa

Projekt technologiczny w Warszawie zleć Managero.pl

Projekty technologiczne lokalu – FAQ

Kto może wykonać projekt technologiczny?

Projekty technologiczne w miastach Warszawa, Radom i Płock wykonują specjaliści Managero. Możesz teoretycznie wykonać projekt kuchni samodzielnie. Warto jednak wiedzieć, że Sanepid może nie wyrazić zgody na odręczne rysunki i wymagać fachowego projektu wraz z podpisem rzeczoznawcy.

Projekt technologiczny - co to jest?

Projekt technologiczny jest dokumentem, który bardzo często jest nieodzowny do otworzenia lokalu gastronomicznego. Projekty technologiczne przedstawiają układ funkcjonalny i ciągi technologiczne. Projekt pomaga w organizacji pracy na kuchni i sali. Po projektem podpisuje się rzeczoznawca ds. sanitarno-higienicznych.

Z czego składa się projekt technologiczny?

Projekty technologiczne składają się z dwóch części: 1. części opisowej i 2. rysunku. Układ pomieszczeń musi być zaprojektowany zgodnie z przepisami technicznymi, sanitarno-higienicznymi i bezpieczeństwa żywności.

Czy projekt technologiczny można wykonać online?

Jeśli otwierasz lokal w Warszawie, Płocku, Radomiu lub innym mieście woj. mazowieckiego, możesz zlecić wykonanie projektu technologicznego specjaliście z innej części Polski. W tym celu należy przygotować rzut lokalu wraz z podanymi wymiarami i oznaczeniem gniazdek, wentylacji i innych mediów. Dane musisz przesłać do projektanta, który na tej podstawie wykona projekt technologiczny.

Projekty technologiczne Warszawa – kontakt

Zadzwoń: 57 607-31-77 lub wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz się skontaktować ze specjalistą, który ma doświadczenie i uprawnienia aby wykonać dla Ciebie projekt technologiczny w Warszawie lub w innym mieście woj. mazowieckiego.

Wypełnij formularz lub zadzwoń: 57 607-31-77

  Imię i nazwisko

  Twoje miasto

  Opisz w czym potrzebujesz wsparcia

  Adres email

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 1 Ocena: 5]
  Call Now Button