Logo dla restauracji, kawiarni, baru

Jeśli szukasz specjalisty, który zaprojektuje dla Ciebie logo lokalu gastronomicznego, to trafiłeś idealnie. Materiały graficzne dla gastronomii to podstawa, jeśli chce się dobrze sprzedać swoje usługi.

Usługi graficzne, w tym projekty logo dla restauracji świadczą:

 • specjalista ds. grafiki Kacper Biernacki,
 • specjaliści ds. marketingu gastronomicznego HORECA +

Dla użytkowników Managero rabat 5% na usługi graficzne.

Logo dla restauracji i kawiarni

Podczas otwierania restauracji lub innego lokalu, potrzebujesz wielu materiałów graficznych i wizualnych. Jednym z nich jest logo. Logo jest bardzo ważnym elementem, z którym goście stykają się jako pierwszym. Wyróżnienie się spośród konkurencji to jeden z kluczy do sukcesu. Logo powinno zawierać w sobie wizję i oddawać ideę lokalu.

Tylko dobry grafik potrafi stworzyć taką pracę graficzną, która zostanie zapamiętana przez Twoich gości i zachęci do wejścia do środka. Aby ułatwić Ci pracę, podjęliśmy współpracę ze specjalistami w branży marketingu gastronomicznego.

Inne materiały graficzne dla gastronomii

Także podczas prowadzenia lokalu mogą wyniknąć potrzeby na stworzenie profesjonalnych materiałów graficznych. Czy to przy promocji nowego menu, stworzeniu baneru reklamowego czy innych akcji nakierowanych na pozyskanie nowych gości. Wówczas potrzebna jest fachowa pomoc grafika, który zna się na rzeczy.

Z naszą pomocą stworzysz materiały graficzne, które spełnią w 100% swoje zadania. Natomiast sam zajmiesz się tym, czym powinieneś – prowadzeniem biznesu.

Nasz Partner zapewni Ci kompleksową pomoc graficzną w gastronomii podczas otwierania i prowadzenia lokalu:

 1. Profesjonalne logo dla restauracji i kawiarni – współpraca oparta na stworzeniu logo według Twojej wizji,
 2. Całościowa identyfikacja wizualna lokalu – poczynając od audytu kreatywnego, stworzeniu logo, dodatkowych materiałów graficznych z księgą znaku,
 3. Bannery reklamowe dla gastronomii – zaprojektowanie przyciągających uwagę bannerów reklamowych dla Twojej restauracji,
 4. Projekty ulotek dla gastronomii – stworzenie projektu ulotki dla lokalu gastronomicznego,
 5. Grafika internetowa – prowadzenie fan page na FB lub Instagramie wymaga tworzenia materiałów nie tylko zgodnych z wytycznymi (odpowiednie wymiary), ale także spełniających swoją funkcję – podwyższające chęć odwiedzenia lokalu.

Cennik projektów graficznych

Ceny projektów graficznych zależą od wielu czynników. Nie mniej pierwszy kontakt, czyli zapytanie nic nie kosztuje. Opisz najbardziej szczegółowo jak potrafisz w czym potrzebujesz pomocy, a otrzymasz konkretną wycenę rozwiązania sprawy. Przykładowe ceny:

 • logo dla restauracji / innego lokalu – od 500 zł
 • profesjonalne logo z księgą znaku – od 2000 zł
 • projekt ulotki/wizytówki – od 400 zł
 • inne projekty – cena do ustalenia

Wypełnij poniższy formularz jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pomocy od specjalisty ds. grafiki.

  Imię i nazwisko

  Twoje miasto

  Opisz projekt graficzny, jaki potrzebujesz do swojego lokalu

  Adres email

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 0 Ocena: 0]
  Call Now Button