#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – październik 10/2016

Gastoblog października

Gastroblog października, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej.#Gastroblog miesiąca to szansa dla blogerów na pokazanie się restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

dostawca

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z października.

#Gastroblog października

A. Recenzje restauracji

  1. Karakter, co za bezczelna knajpa – Krytyka Kulinarna

Artykuł opisujący restaurację, która postanowiła nie być jak każda. Przeczytaj a dowiesz się, co warto zmienić w menu aby stworzyć aurę wyjątkowości. Niekiedy warto zmienić nudne dania w coś niebanalnego. A niekiedy nie trzeba zmieniać dań, wystarczy je inaczej przyrządzić a nawet inaczej… nazwać!

B. Blogi kulinarne

  1. Puszysty omlet z gruszkami – Kuchnia w formie

Jednym ze smaków jesieni są gruszka i orzechy. Gruszka w połączeniu z serem pleśniowym i orzechami daje mnóstwo wrażeń zmysłowych. Śniadanie z takim zestawem wrażeń może być dobrym początkiem dnia. Warto o tym pomyśleć kreując śniadaniowe menu w restauracji.

C. Blogi o alkoholach

  1. Efektowne drinki z suchym lodem – Nasze Drinki

Artykuł o wykorzystaniu suchego lodu do schładzania drinków. Dzięki niemu ten sam drink może uzyskać nowy, tajemniczy wygląd.

D. Blogi o kawie i herbacie

  1. 5 mitów na temat czarnej herbaty i 3 jesienne dodatki – 2drink.pl

Wpis o popularnych mitach na temat herbaty a także o tym, co można do niej dodać aby uzyskać zupełnie inny smak.

E. Blogi specjalistyczne

  1. Dotacje do posiłków sprzedawanych w barach mlecznych – Prawo w gastronomii

Artykuł istotny dla osób prowadzących bary mleczne. Dowiecie się z niego czy i w jakiej kwocie będzie można uzyskać dotacje do posiłków sprzedawanych w barach mlecznych w 2017 roku.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w listopadowym #Gastroblogu miesiąca: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button