#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – listopad 11/2016

Gastroblog listopada, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej.#Gastroblog miesiąca to szansa dla blogerów na pokazanie się restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z listopada.

#Gastroblog listopada

A. Recenzje restauracji

  1. Krakowski Kumpir Wrocław – ziemniaki na topie – Wrocławskie Jedzenie

Artykuł opisujący lokal, w którym podaje się ziemniaki w wyjątkowy sposób. Jak wiadomo ziemniak jest stosunkowo tanim produktem, a więc nieco fantazji i pomysłu może spowodować, że jego sprzedaż stanie się bardzo opłacalna. Zobacz jak to robią we Wrocławiu.

B. Blogi kulinarne

  1. Ciasteczka maślane z kokosem i dżemem – Kulinarna Maniusia

Jednym ze świątecznych zapachów jest zapach pieczonych ciasteczek. Przepis na domowe, maślane ciasteczka z kokosem i dżemem znajdziecie na blogu Maniusi.

C. Blogi o alkoholach

  1. 10 kolejnych lekcji piwnych dla Ciebie – Piwolucja

Profesjonalne porady dotyczące piwa. Wiedza, którą warto aby posiadał każdy ceniący się barman a także restaurator oferujący dobre piwo.

D. Blogi o kawie i herbacie

  1. Czy ziarna kawy należy mrozić – Kawowy Guru

Ciekawy eksperyment, w którym ziarna kawy przed zaparzeniem zostały zamrożone. Jak wyszedł? Czy warto w ten sposób testować smak? Sprawdźcie sami.

E. Blogi specjalistyczne

  1. Jak udekorować stół na święta – Marta Gotuje

Zbliża się Boże Narodzenie i wielu restauratorów myśli o organizacji w lokalu Wigilii lub chociaż ozdobienia stołów w tych dniach. Na swoim blogu Marta pisze, jak ładnie i ze smakiem udekorować stół na święta.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w grudniowym #Gastroblogu miesiąca: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button