#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

Gastroblog miesiąca – lipiec 7/2017

gastroblog lipca 2017

Gastroblog lipca, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej.


#Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z lipca.

#Gastroblog lipca 2017

A. Recenzje restauracji

  1. Pedro Lemos Porto – Dania konta Ania

Będąc na wakacjach często zastanawiamy się gdzie dobrze i smacznie zjeść. Interesująca recenzja okraszona zdjęciami z restauracji Pedro Lemos w Porto. Dokładnie opisana obsługa, ceny oraz smak dań zachęcają do odwiedzenia restauracji przy okazji wakacyjnych wycieczek.

B. Blogi kulinarne

  1. Krem z cukinii – Para w kuchni

Sezon na cukinię w pełni! Jeśli i wy zastanawiacie się co jeszcze można z niej zrobić koniecznie zajrzyjcie do prostego przepisu na krem z cukinii. Podane są tam dokładne wskazówki jak wykonać zupę, dzięki czemu nawet kuchenni laicy nie będą mieli z nią problemów.

C. Blogi o alkoholach

  1. Najlepsze piwa do grilla – Piwolucja

Lipiec i sierpień to miesiące, które służą spotkaniom ze znajomymi lub rodziną przy grillu. Artykuł dokładnie opisuje 9 piw, które zasmakują nam do przysłowiowej kiełbaski 🙂 Dobrze stworzona lista lekkich niedrogich piwek w sam raz aby zaspokoić pragnienie.

D. Blogi o kawie i herbacie

  1. Ice tea – Dom herbat

Gdy za oknem temperatura sięga powyżej 30 stopni najlepiej smakuje właśnie taka zimna klasyczna Ice tea. Z dodatkiem cytryny i kostek lodu smakuje wyśmienicie!

E. Blogi specjalistyczne

  1. Uber Eats – Jak otworzyć restaurację

Uber EATS to prosty sposób na zamawianie ulubionych potraw jak na razie dostępny tylko w Warszawie. Jeśli jeszcze nie wiecie jak korzystać z tej usługi koniecznie zajrzyjcie do tego artykułu, dzięki któremu krok po kroku dowiecie się jak zwiększyć sprzedaż dzięki Uber EATS.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w sierpniowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

komentarz

  • Świetny zbiór. Na pewno zapoznam się szczególnie z tymi piwami, których jeszcze nie znam. 😉

Call Now Button