#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – kwiecień 04/2021

GASTROBLOG kwietnia 2021

Gastroblog kwietnia 2021, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów restauratorom i właścicielom firm branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z kwietnia.

#Gastroblog kwietnia 2021

A. Recenzje restauracji

Najlepsze jedzenie na wynos we Wrocławiu – TOP 10 – Wrocławskie podróże kulinarne

Chcąc, czy nie chcąc kwiecień to był miesiąc,  w którym dalej mogliśmy cieszyć się daniami tylko na wynos. Przed Wami zestawienie najlepszych restauracji we Wrocławiu w kwietniu.

B. Blogi kulinarne

SZAFRAN – NAJLEPSZE PRZEPISY – Ugotowane Pozamiatane

Szafran to najdroższa przyprawa na świecie ze względu na trudność w jego pozyskiwaniu. Na szczęście wystarczy jego niewielka ilość, aby urormaicić potrawy i podbudować zdrowie.

C. Blogi o alkoholach

SENSORYKA PIWNA DIACETYL – SKĄD BIERZE SIĘ W PIWIE? – Piwny garaż

Wyjaśnienie, skąd bierze się maślany zapach w piwie.

D. Blogi o kawie i herbacie

Co najbardziej wpływa na smak kawy? – Filiżanka smaków

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego kawa przygotowywana w domu smakuje zupełnie inaczej, niż ta z kawiarni? Przeczytaj, co wpływa na jej smak i aromat.

D. Blogi specjalistyczne

Gastronomia wraca. Problemy zostają. – Przepis na gastronomię

W maju gastronomia wraca do pełnego funkcjonowania. Najpierw otwarte zostaną ogródki gastronomiczne i możliwe będą przyjęcia na świeżym powietrzu, a potem także sprzedaż na sali i organizacja przyjęć okolicznościowych w zamkniętych salach.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w majowym #Gastroblogu: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 1 Ocena: 5]
Call Now Button