Partnerzy Managero - katalog

Komodo – windy gastronomiczne

Komodo zajmuje się sprzedażą wind gastronomicznych, które ułatwiają pracę branży HoReCa.

Komodo - windy gastronomiczne

Komodo to polska firma z tradycjami, której doświadczenie w branży dźwigów sięga 2002 roku. Firma oferuje w zakresie swojej działalności projektowanie urządzeń transportu pionowego w tym: dźwigów osobowych, dźwigów towarowych, platform pionowych, platform przyschodowych, schodów ruchomych.

Wychodząc na przeciw potrzebom branży gastronomicznej, firma oferuje zaprojektowanie, montaż i serwis wind gastronomicznych. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie www.komodo-windy.pl.

W ofercie znajdziecie windy gastronomiczne z możliwością rożnej konfiguracji. Drzwi mogą znajdować się na poziomie posadzki lub ma poziomie serwisu. Wymiary kabiny można dostosować do indywidualnych wymagań przy udźwigu najczęściej od Q=50kg do Q=300kg. Wystrój to blacha ocynkowana lub stal nierdzewna, które są preferowane dla gastronomi ze względu na wymagania SANEPIDU. Urządzenia są estetyczne i niezawodne. firma oferuje praktyczne rozwiązania za rozsądną cenę.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające pewnej i doświadczonej firmy, która zaprojektuje i zamontuje windę w lokalu gastronomicznym. Firma sprzedaje swoje produkty i świadczy usługi na terenie całego kraju.

Komodo – windy
ul. Namiotowa 44
94-118 Łódź
tel. 42 307 05 88
biuro@komodo-windy.pl
www.komodo-windy.pl

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button