Partnerzy Managero - katalog

Duo Design

Duo Design to firma specjalizująca się w usługach dla sektora gastronomii. Duo Design świadczy usługi głównie z zakresu projektów technologicznych.

Właścicielem firmy Duo Design jest Pani Magdalena Godlewska, znany i ceniony specjalista w dziedzinie projektów technologicznych kuchni i projektów architektonicznych. Firma świadczy usługi projektowe dla firm z branży gastronomicznej i spożywczej. Projekt technologiczny jest dostosowywany do wizji klienta i konsultowany z rzeczoznawcą.

Duo Design może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, popartym bogatym portfolio. Firma konsultuje projekty z klientem. Konsultacje mogą odbywać się one w firmowej pracowni, w miejscu przeprowadzanej inwestycji lub wybranych salonach sprzedaży materiałów niezbędnych do realizacji danego projektu.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające projektu technologicznego, potrzebnego do otwarcia biznesu w gastronomii. Duo Design świadczy swoje usługi przede wszystkim na terenie Polski północnej: Pomorza i Kujaw.

Duo Design – projekty technologiczne
ul. Lęborska 22/18,
80-387 Gdańsk
Informacja: 576 073 177

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Twoje miasto

  Opisz w czym potrzebujesz wsparcia

  Adres email

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 0 Ocena: 0]

  Zostaw komentarz

  Call Now Button