Partnerzy Managero - katalog

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach gastronomicznych.

Właścicielem firmy jest Pan Grzegorz Górnik, prezes Krajowego Stowarzyszenia Kelnerów, Technik Technologi Żywienia, manager i dyrektor wielu znamienitych restauracji.

Akademia Kelnerska organizuje szkolenia kelnerskie, barmańskie i sommelierskie, kształcąc najlepszych specjalistów w branży.

Firma współpracuje z wieloma restauracjami i hotelami, dzięki czemu szkolenia mogą odbywać się praktycznie na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające kursów i szkoleń gastronomicznych. Akademia Kelnerska świadczy swoje usługi przede wszystkim na terenie województw mazowieckiego i lubelskiego, ale jest w stanie zorganizować szkolenie również w innych regionach kraju.

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika
Piłsudskiego 37a,
24-100 Puławy
Informacja: 576 073 177

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Określ usługi które Cię interesują

  Doradztwo / konsultacjeHACCP, GMP/GHPProjekt technologicznySzkolenia gastronomiczneStrona www lokaluWyposażenie gastronomiiUsługi prawne

  Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

  Twoje miasto

  E-mail

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 0 Ocena: 0]

  Zostaw komentarz

  Call Now Button