Partnerzy Managero - katalog

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach gastronomicznych.

Właścicielem firmy jest Pan Grzegorz Górnik, prezes Krajowego Stowarzyszenia Kelnerów, Technik Technologi Żywienia, manager i dyrektor wielu znamienitych restauracji.

Akademia Kelnerska organizuje szkolenia kelnerskie, barmańskie i sommelierskie, kształcąc najlepszych specjalistów w branży.

Firma współpracuje z wieloma restauracjami i hotelami, dzięki czemu szkolenia mogą odbywać się praktycznie na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające kursów i szkoleń gastronomicznych. Akademia Kelnerska świadczy swoje usługi przede wszystkim na terenie województw mazowieckiego i lubelskiego, ale jest w stanie zorganizować szkolenie również w innych regionach kraju.

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika
Piłsudskiego 37a,
24-100 Puławy
Informacja: 576 073 177

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Wybierz temat

Określ usługi które Cię interesują
Doradztwo / konsultacjeHACCP, GMP/GHPProjekt technologicznySzkolenia gastronomiczneStrona www lokaluWyposażenie gastronomiiUsługi prawne

Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

Twoje miasto

E-mail

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Zostaw komentarz

Call Now Button