Partnerzy Managero - katalog

Pracownia Projektów technologicznych UNIGLOB Sp. z o.o. Emilia Kuhn-Zakurzewska

Firma Uniglob zajmuje się kompleksowym doradztwem i usługami dla gastronomii.

Oferujemy wykonanie projektów technologicznych dla:

 • zakładów żywienia zbiorowego – restauracje, pizzerie, stołówki, kuchnie cateringowe, domy weselne, kantyny, kuchnie hotelowe, kuchnie
 • szpitalne, kuchnie cateringowe, kuchnie szkolne i przedszkolne;
 • zakładów małej gastronomii – bary, puby, kawiarnie;
 • zakładów obrotu żywnością – sklepy spożywcze, spożywczo-przemysłowe, hurtownie spożywcze;
 • zakładów produkcji żywności – piekarnie, ciastkarnie, zakłady garmażeryjne oraz inne przetwórnie żywności.
 • zakłady przemysłowe, przetwórnie, rozbioru, masarnie,
 • warsztaty terapii zajęciowej, sale zabaw dla dzieci, opieka przedszkolna itp.

Wykonanie projektu technologicznego obejmuje:
– wizję lokalną obiektu;
– uzgodnienia z Inwestorem -poszukiwanie optymalnych rozwiązań, analizy możliwości umiejscowienia życzeń i wyobrażeń inwestora w określonych (posiadanych) warunkach lokalowych. Poszukujemy najkorzystniejszej dla inwestora wersji uwzględniając wszelkie wymogi stawiane przez aktualne przepisy.
–  konsultacje z Rzeczoznawcą d/s przepisów SANEPID i BHP.
–  opracowanie układu funkcjonalnego pomieszczeń – spełniającego aktualne wymogi przepisów BHP oraz SANEPID-  wraz z lokalizacją i doborem wyposażenia technologicznego

W trakcie realizacji projektu technologicznego uzyskujemy ewentualne odstępstwa (od wysokości, poziomu posadzki itp.)

Projekty wykonywane są wraz z niezbędnymi opiniami w zależności od przeznaczenia inwestycji i indywidualnych uzgodnień z Inwestorem tj.

 • sanitarno – higieniczne (SANEPID)
 • BHP
 • p.poż
 • weterynaria
 • oraz inne w zależności od specyfiki działalności lokalu

Projekt technologiczny obejmuje:

– część opisową:
– wytyczne i bilanse dla branż projektowych tj.:
– architektoniczno-budowlane;
– wodno-kanalizacyjne;
– wentylacji mechanicznej i klimatyzacji;
– centralnego ogrzewania
– elektryczne;
– gazu;
– chłodni i mrożni;
– program użytkowy, zatrudnienie, opis pomieszczeń oraz prowadzonych procesów technologicznych, wymagania BHP, wyposażenie technologiczne.
– część rysunkową zawierającą rzuty pomieszczeń z ich funkcjonalnym powiązaniem oraz naniesieniem wyposażenia – urządzenia, sprzęt, meble.

Decydując się na skorzystanie z Naszych usług otrzymacie Państwo projekt technologiczny pozytywnie zaopiniowany przez rzeczoznawcę do spraw sanitarno – higienicznych / BHP co przyczyni się do sprawnego funkcjonowania Państwa obiektu oraz pozytywnego zaopiniowania przez Inspekcję Sanitarną.

Zapraszamy do kontaktu osoby szukające pomocy w otwarciu biznesu w gastronomii. Firma świadczy swoje usługi przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i ościennych.

Pracownia Projektów technologicznych UNIGLOB Sp. z o.o. Emilia Kuhn-Zakurzewska
ul. Morelowa 16,
85-362 Bydgoszcz
Informacja: 576 073 177

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Określ usługi które Cię interesują

  Doradztwo / konsultacjeHACCP, GMP/GHPProjekt technologicznySzkolenia gastronomiczneStrona www lokaluWyposażenie gastronomiiUsługi prawne

  Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

  Twoje miasto

  E-mail

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 0 Ocena: 0]

  Zostaw komentarz

  komentarze

  • W październiku zadzwoniłam do firmy “Managero” , aby dowiedzieć się jakie są wymogi i jak wygląda procedura związana z uruchomieniem małej masarni w ramach MOL. Skierowano mnie do Pani Emilii. Od samego początku Pani Emilia służyła mi bardzo fachową poradą, cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania. Wcześniej dzwoniłam do innych firm zajmujących się projektowaniem masarni, ale już na wstępie zniechęcano mnie warunkami, jakie będę w przyszłości napotykać. Odniosłam wrażenie, że robią projekty “pod weterynarię”, a nie pod klienta.
   W Waszej firmie było inaczej. Pani Emilia powiedziała, że mogę wystąpić o odstępstwa (jeżeli mój lokal nie spełnia wymogów) o czym nie wiedziałam. Zaproponowała mi, że może w moim imieniu załatwić formalności, co było dużym plusem, bo nie mam
   doświadczenia w tym temacie. Finalnie jednak projektu nie zamówiłam, ponieważ okazało się (po przesłaniu rzutów kondygnacji), że lokal, którym dysponuję nie spełnia wymogów powierzchniowych, żeby otworzyć zakład i sklep przyzakładowy.
   Jestem bardzo wdzięczna Pani Emilii za poświęcony czas. Życzę firmie więcej takich ludzi, którzy w podobny sposób podchodzą do klienta.

  • Jedyna firma projektowa godna polecenia w regionie!!! Od samego początku współpraca przebiegała bez żadnych komplikacji- pracownicy wykwalifikowani – bardzo dobre podejście do klienta. O wszystkim informowanie mnie. Naprawdę szczerze moge polecić! Jeszcze nie spotkałam się, aby ktos tak dobrze obsłużył nasza firmę.

  • Polecam ! Pani Emilia ma bardzo dobre podejście do klienta . Podejście ma bardzo indywidualne – i doradza naprawdę fajnie i kompetentnie. Dziękujemy bardzo .

  • Jestem nowym klientem i z czystym sumieniem moge Państwa polecać. Znakomici fachowcy, znający się na swojej pracy.

  • Z Panią Emilią spotakilismy się przy okazji relalizacji jednego z Moich projektów i z czystym sercem polecam, w pełni profesjonalne pdejście do tematu jak i do klienta, wszystko zrobione od A do Z bez jakichkolwiek problemów. Bradzo duża wiedza którą Pani Emilia potrafi wykorzystac w praktyce i wdrożyć w życie. Kontak z klientem na najwyzszym poziomie, napewno nie jest to ostatni projekt ktory poprowadzi własnie Uniglob. Pozdrawiam Serdecznie

  • Pan Emilia posiada ogrom wiedzy która idealnie przekłada się w praktykę i realizację założonego celu w danym projekcie. Wszystko zrobione rzetelnie,na czas i na najwyższym poziomie. Informowanie o każdym szczególe , napotkanym problemie aby rozwiać wszelkie wątpliwości co finalnie daje niesamowity efekt. Perfekcyjna obsługa i podejście do klienta. Szczerze polecam wszystkim skorzystanie z usług, nikt się nie zawiedzie.

  • Najlepsza firma w regionie. Projekt wykonany na czas i dokładnie tak jak sobie wymarzyłam!! Jestem mega szczęśliwa że wybrałam własnie usługi firmy UNIGLOB. Pani Emilia ma niesamowite pomysły ,które świetnie wypadły w rzeczywistości. Jestem bardzo zadowolona. Odsyłam każdego do Waszej firmy. Polecam!!! 🙂

  • Polecam kontakt z Panią Emilia. Konkretna i fachowa pomoc od A do Z . Sumiennie podchodzi do klienta poświęcając sporo czasu, aby wszystko wyszło należycie. Bardzo dziekuje za pomoc !

  • Z czystym sumieniem mogę poleci firmę Uniglob. Współpraca z pania Emilia bezproblemowa, fachowe doractwo, ogrom pomysłów.Perfekcyjna obsługa i podejście do klienta ☺️ Pani Emilio jeszcze raz dziękuje za pomoc i współpracę ☺️

  • Współpraca układa się z Panią Emilią bardzo dobrze. Fachowa i rzeczowa pomoc w każdej sprawie związanej z lokalem gastronomicznym. Z czystym sumieniem mogę polecić innym. O tak dobrego fachowca ciężko. Pozdrawiam serdeczenie 🙂

  Call Now Button