Aktualności gastronomiczne

Tekstylia do hostelu – Poradnik kupującego

Tekstylia do hostelu

Bez wątpienia tekstylia hostelowe wpływają na komfort gości w miejscu, w którym spędzają noc. Dobrze byłoby, aby ich wizyta przebiegła pomyślnie, a pokój hostelu wydawał im się przytulny, dzięki czemu będą mogli poczuć się jak u siebie w domu i odpowiednio zrelaksować. Wszystkie przedmioty osobiste używane przez klientów, w tym przede wszystkim pościel oraz ręczniki powinny być miękkie i miłe w kontakcie ze skórą.

Tekstylia do hostelu muszą wyróżniać się znakomitą jakością, nowoczesnym designem oraz atrakcyjną ceną. Należy je odpowiednio dostosować do różnych standardów obiektów noclegowych oraz ich charakteru, aby zachować spójność w wyglądzie pokoju gościnnego. Ekskluzywny hotel połączony ze SPA w modnym kurorcie będzie wyposażony produktami innej klasy, niż uroczy zajazd w małej miejscowości czy młodzieżowy hostel.

Kluczowym czynnikiem wyboru odpowiednich tekstyliów do hostelu wśród bogatej oferty na rynku powinny być wysokogatunkowe tkaniny, które zawsze spotykają się z zadowoleniem nawet bardzo wymagających gości. Ponadto doskonale znoszą charakterystyczną dla hoteli intensywną eksploatację, a także częste pranie w bardzo wysokich temperaturach. Są odporne na kurczenie się, dzięki czemu właściciel obiektu będzie mógł wykorzystywać tekstylia przez długi czas, zaoszczędzając przy tym pieniądze.

Pościel do hostelu

Śmiało można stwierdzić, że wygodne łóżko i miła w dotyku pościel znacznie mogą przyczynić się do ponownej wizyty gości w Państwa hostelu. Pościel do hostelu –  powinna być wysokiej jakości, miękka i przyjemna w dotyku. Wydaje się, że dobrą praktyką jest wybór tekstyliów do sypialni w kolorze nieskazitelnej bieli. Po pierwsze zawsze kojarzy się z nienaganną czystością i higieną, a po drugie idealnie pasuje do każdej aranżacji wnętrza.

Przy zakupie pościeli do hostelu warto pamiętać nie tylko o zadowoleniu gości, ale także personelu sprzątającego. W satynowo-atłasowej pościeli śpi się i odpoczywa doskonale, ale równie dobrze sprawdzi się ona podczas częstego chemicznego prania lub przemysłowego czyszczenia w wysokiej temperaturze. Nawet po wypraniu jej w silnych detergentach nie może tracić swojego świeżego wyglądu i pierwotnego fasonu.

Aby hotelowe tekstylia służyły na lata, należy poszukiwać pościeli, przy której produkcji użyto trwałego splotu i wysokiej jakości materiałów. Państwa klienci docenią elegancki wygląd, gładkość i miękkość wysokogatunkowych tkanin. Natomiast personelowi uprości i przyspieszy pracę pościel z wygodnymi zapięciami ułatwiającymi sprawne wyjęcie kołdry i poduszek z poszewek. W zależności od charakteru i standardu pokoju noclegowego, a także planowanego budżetu należy poszukiwać przede wszystkim ekonomicznych rozwiązań, czyli połączenia oferty tekstyliów do hostelu o wysokiej jakości i równie atrakcyjnej cenie.

Ręczniki hostelowe

Wielu gości oglądających swój pokój w hotelu zwykle pierwsze kroki kieruje do łazienki. Czystość i atrakcyjne wyposażenie często są dla nich kluczowymi czynnikami satysfakcji z wyboru miejsca noclegu. To pomieszczenie służy nie tylko do odświeżenia, ale także do relaksu. Ważne jest, aby po regenerującej kąpieli goście mogli osuszyć się przyjemnymi w kontakcie ze skórą tekstyliami.

ręczniki w hostelu

ręczniki hostelowe

Nieskazitelnie czyste, wysokiej klasy ręczniki hostelowe –  stanowią wizytówkę obiektu. Powinny być nie tylko praktyczne, to znaczy przede wszystkim dobrze wchłaniające wodę, ale także eleganckie i kolorystycznie dobrane do barwy pozostałych akcesoriów łazienkowych. Odpowiednia gramatura, starannie wykonane sploty, podwójnie obszyte brzegi oraz wysokiej jakości surowce zapewniają nie tylko doskonałą jakość produktu, ale przyczyniają się również do oszczędności w eksploatacji dla właścicieli hostelów, ponieważ chemiczne pranie i prasowanie ręczników nie jest drogie. Ponadto należy wybierać tekstylia odporne na suszenie w suszarkach bębnowych aby wraz z częstym użytkowaniem nie utraciły swojego początkowego fasonu i koloru.

Do hostelu ekonomicznie zakupić ręczniki w zestawach zawierających zarówno duże egzemplarze kąpielowe, jak i średnie do mycia twarzy lub suszenia włosów, a także małe, które sprawdzą się przy wyjściu spod prysznica lub podczas odświeżania rąk. Wiele firm na życzenie klientów wykonuje na ręcznikach do hostelu zdobienia. Popularne są delikatne hafty, bordiury, a także loga obiektów noclegowych. Taka dbałość o szczegóły spodoba się każdemu gościowi, podniesie atrakcyjność hostelu, a także będzie stanowić dodatkową formę jego reklamy.

Warto pamiętać, że tekstylia do hostelu to nie tylko pościel i ręczniki, ale szereg akcesoriów, które mogą pozytywnie wpłynąć na odczucia Państwa gości i spowodować, że zrealizuje się Państwa podstawowy cel w prowadzeniu działalności hotelowej, czyli przekonacie Państwo swoich klientów do ponownej wizyty. Nie jeden z nich podzieli się swoją pozytywną opinią o Państwa obiekcie ze swoją rodziną, przyjaciółmi i być może także na portalach społecznościowych, co w konsekwencji doprowadzi do pełnego obłożenia pokoi przez cały rok!

artykuł Partnera

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button