Aktualności gastronomiczne

Jak urządzić niezapomniane przyjęcie z okazji Dnia Dziecka?

przyjęcie z okazji dnia dziecka

1 czerwca to data, którą z pewnością pamięta każdy milusiński. Jeśli prowadzisz restaurację lub kawiarnię skierowaną dla rodzin z dziećmi to świetnym pomysłem jest urządzenie prawdziwego Kinder Party! Stwórz kolorowe plakaty na to wydarzenie i działaj!

Menu

Menu to bardzo ważny aspekt każdej imprezy, a co dopiero takiej, która ma bawić przede wszystkim najmłodszych. Podaj przede wszystkim przekąski, którą dzieci będą mogły się szybko poczęstować, nie rezygnując jednocześnie z zabawy.

Wata cukrowa

Na takiej imprezie nie może zabraknąć czegoś wyjątkowego, jak np. kolorowej waty cukrowej! Przygotujesz ją np. w takiej różowej maszynie do waty cukrowej z wózkiem, który umożliwi wam przygotowanie waty gdziekolwiek będziecie chcieli. Produkcja waty cukrowej jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Urządzenie w pełni automatycznie kontroluje proces tworzenia się waty. Zadaniem osoby obsługującej urządzenie jest jedynie dozowanie cukru i zbieranie waty patyczkiem.

Maszynę do waty cukrowej łatwo zachować w czystości a jego czyszczenie nie wymaga specjalnych środków. Głowicę termiczną myje się zwykłą czystą wodą.

Popcorn

Wzbudź zainteresowanie dzieciaków przygotowując pyszny, ciepły, strzelający popcorn! Znaleźliśmy dla was maszynę do popcornu,   która nie tylko szybko przygotuje przekąskę, ale również pięknie i zachęcająco wygląda. Stalową komorę pokryto teflonem, dzięki czemu nie przywierają do niej ziarna i łatwo ją umyć. W zestawie znajdują się łyżka do popcornu oraz miarka do oleju. Jest to z pewnością produkt, w który warto zainwestować.

Owocowe przekąski

Na imprezie dla dzieci ma być nie tylko smacznie, ale i zdrowo.  Nieliczne dzieci w szale zabawy zainteresują się leżącym jabłkiem, czy bananem na stole, ale już owocowe smoothie lub szaszłyki z pokrojonych owoców z pewnością będą bardziej interesujące.

Dekoracje

Dekoracje to jeden z najważniejszych elementów udanej imprezy. Urządź przyjęcie kolorowo, ale ze smakiem. Pamiętaj, że z dziećmi przyjdą także rodzice, którzy będą mieli czas na przyjrzenie się każdemu szczegółowi.

Balony

Najbardziej efektowne są balony unoszące się w powietrzu, czyli wypełnione helem. Najbardziej ekonomiczne jest kupienie całej butli z helem do wypełnienia balonów. Pozwoli wam ona na wypełnienie aż 50 balonów. Jeśli chcesz, żeby balony utrzymały się kilka dni, to warto zainwestować w żel do uszczelniania balonów. Balon uszczelniony żelem FLYluxe po nadmuchaniu helem utrzymuje się do 25 razy dłużej niż bez żelu.

Potrzebne będą Ci także oczywiście balony lateksowe 🙂 całe mnóstwo znajdziesz tutaj. Do wyboru, do koloru!

Girlandy

Girlandy kojarzą się nam przede wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia. Nic bardziej mylnego! Mam tu na myśli girlandy w pastelowych, lub żywych dziecięcych kolorach, które zachwycą młodszych i starszych. Groszki, paski, styl marynarski? Wszystko zależy od ciebie jak urządzisz swoją imprezę. Girlandy do wyboru tutaj.

Konfetti

Wiemy, że z tą ozdobą wiąże się koniecznie dokładne sprzątanie, ale ile wzbudza radości! Przygotuj kilka rodzajów konfetti. Część możesz wysypać na stoły, lub do przygotowanych naczyń. Największe uśmiechy wywoła jednak niepodważalnie konfetti strzelające. Może przygotuj taką tubę dla każdego uczestnika?

Atrakcje

Atrakcje to coś na co czeka każde dziecko! Bez zaplanowanej atrakcji Twoje przyjęcie może wydać się nieciekawe i nie warte przyjścia.

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy to dość prosta atrakcja, która nie wymaga od Ciebie wiele przygotowań. Oczywiście musisz mieć dobry farby do malowania twarzy. Tutaj nie warto oszczędzać, malujemy przecież delikatną skórę malucha. Chcemy żeby nasze dzieło było nie tylko wyraźne, ale także bezpieczne.

W internecie znajdziesz wiele inspiracji, które nawet osobie nie zajmującej się na co dzień zdobieniem twarzy pozwolą wyczarować zadowalające malunki.

Dmuchańce

Gdy pozwala Ci na to przestrzeń i Twój portfel możesz zdecydować się na kupno dmuchanej zjeżdżalni z elektryczną dmuchawą. Ta nasza jest podwójna, więc pomieści więcej dzieci na raz. Pamiętaj, że ten jednorazowy wydatek może procentować w przyszłości, a dmuchaną zabawkę możesz rozkładać częściej, zapewniając sobie przy okazji gości restauracji.

Animacje

Zorganizuj dzieciom czas, wymyśl z wyprzedzeniem zabawy, które zaproponujesz. Gdy masz ogród, to może zabawa tropiąca z nagrodą na końcu? A może chusta Klanza? Jest wiele gier z wykorzystaniem właśnie tej chusty.  Zabawy taneczne? Mini zawody sportowe? Pomysłów jest wiele, ograniczają Cię tylko możliwości lokalowe.

Nie zapomnij o dobrej, dziecięcej muzyce, utworzy imprezowy nastrój!

Upominki

Na do widzenia warto dzieciom wręczyć coś, co nie pozwoli im zapomnieć o dobrej zabawie, na przykład bańki mydlane, lub inną drobnostkę.

Rodzicom możemy podarować bon do restauracji ze zniżką, lub np. na darmową kawę. Taka impreza zapewni nam reklamę, poprawi wizerunek, a wy możecie cieszyć się pięknym dniem z dzieciakami.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka życzymy wszystkim Waszym milusińskim radości i pogody ducha!

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button