Aktualności gastronomiczne

Personalizowane okładki do kart Menu

okładki do kart menu

Wygląd karty menu ma bardzo duże znaczenie. Podobnie jak wygląd lokalu, czy też smak potraw, które serwujemy naszym klientom, wygląd karty jest elementem który wpływa na ocenę lokalu przez klienta. Poprawnie i ciekawie przygotowana grafika może przekonać potencjalnego klienta do przejrzenia wszystkich stron naszego menu.

Dlaczego oprawa kart menu ma duże znaczenie? Menu może być traktowane jako wizytówka naszej restauracji i podstawowy element budowania jej wizerunku. W związku z tym ważne jest to aby było oryginalne, interesujące, wykonane z dobrej jakości materiałów, z grafiką dostosowaną do charakteru naszej restauracji. Jest to jeden z pierwszych elementów, na który nasi klienci zwracają uwagę. Każdy klient chwyta ją w swoje ręce i przynajmniej przez kilka chwila skupia na niej swoją uwagę i to właśnie dlatego nasze Menu powinno być bardzo czytelne, czyste, ale także ciekawie zaprojektowane.

Szablon menu

Przykładowy szablon menu

Dla klienta który odwiedza restauracje bardzo ważne są aspekty wizualne/estetyczne Menu, jednak jako właściciele restauracji dodatkowo zwracamy uwagę na to by oprawa kart menu była praktyczna. Karty które opisujemy w tym artykule produkowane są przez firmę Marka.plus rozwiązują kilka najczęstszych problemów o których można usłyszeć od osób prowadzących restauracje, np.:

  • zachowanie czystości oprawy kart. Oprawy które tu przedstawiamy zabezpieczone są poprzez ich zalaminowanie folią. Oznacza to, że w razie zanieczyszczenia okładki np. śladami palców, można je wyczyścić przecierając je suchą lub delikatnie nawilżoną szmatką. Jest to bardzo istotne, ponieważ znacząco wydłuża żywotność takiej oprawy i pozwala na zachowanie jej czystości.
  • Trwałość okładek. Okładki wykonywane są ze sztywnej tektury litej zadrukowanej wg indywidualnego projektu, dostosowanego do charakteru Twojej restauracji. Materiał na którym wykonane są okładki zapewnia ich długą żywotność.
  • Jakość zadruku. Technika zadruku na tym rodzaju okładek do kart menu pozwala na dobre odzwierciedlenie kolorów projektu i gwarantuje wysoką jakość wydrukowanej grafiki.
  • Łatwość w wymianie kart wewnątrz oprawy. Etui do kart menu dostarczane są w zestawie ze specjalnym mocowaniem (dwoma śrubami) umożliwiającymi spinanie i rozpinanie kart. Etui dostosowane jest w taki sposób, by można było w nim zmieścić standardowe koszulki na kartki A4. Po umieszczeniu koszulek na dokumenty w środku okładek i spięciu ich śrubami, można w nie wkładać wydrukowane karty menu w formacie A4.

Okładki do kart menu, które oferuje Marka.plus, pozwalają na wprowadzenie ciekawego rozwiązania do naszej restauracji. Chodzi o możliwość być przygotowania sezonowych opraw, które mogą być co jakiś czas wymieniane jak np. oprawa świąteczna która może być używana w listopadzie i grudniu każdego roku. Ponadto można również pokusić się o przygotowanie specjalnego świątecznego menu, które umieszczane byłoby w tym świątecznym etui. Innym pomysłem na personalizację etui na menu może być przygotowanie oddzielnej okładki do karty dań dla dzieci (z kolorowym, bajkowym motywem).

Przykładowe szablony menu

Producent zaznacza iż jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za ich okładkami jest to iż projekt oprawy może współgrać z wystrojem naszego lokalu i ze względu na personalizację mogą być kojarzone tylko z nami.

Aby zaoszczędzisz czas właścicieli lokali gastronomicznych firma Marka.Plus dodatkowo przygotowała kilka atrakcyjnych szablonów, na które można nanieść logo firmy i inne informacje o restauracji, czy kawiarni. Wystarczy tylko wgrać nasze logo na stronie:

www.marka.plus

i czekać na darmowe propozycje grafiki etui na menu z logo, które przygotują dla nas graficy z firmy Marka.plus

artykuł sponsorowany

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button