oprogramowanie dla gastronomii

Oprogramowanie dla gastronomii / POS – cały kraj

Oprogramowanie dla gastronomii czyli tzw. POS jest kluczową sprawą w sprawnej obsłudze klienta, zarządzaniem magazynem i sprzedażą w restauracji. Jego brak powoduje późniejsze kłopoty w organizacji pracy i trudności w obniżaniu kosztów prowadzenia działalności.

Największe obawy, jakie możesz mieć przed zakupem oprogramowania dla restauracji:

 1. jest drogie – nieprawda! Są różne rodzaje oprogramowania, są różni producenci i różne ceny. Są też różne formy rozliczeń i opłat.
 2. są dobre tylko dla dużych restauracji – nie! Istnieją również oprogramowania dostosowane do małych lokali. Wszak piecza nad biznesem jest ważna nie tylko w dużej restauracji.
 3. jest trudne w obsłudze – dla naszych pradziadków trudny w obsłudze był kalkulator, dla dziadków komputer a dla nas… 🙂 Wszystko rozbija się o chęć nauki. Choć trudność oprogramowania dla gastronomii jest i tak sto razy mniejsza od trudności programu Microsoft Word. Jest na prawdę prosto i intuicyjnie!
 4. masz inne obawy? Wszystkie rozwiejemy, napisz na kontakt(@)managero.pl

Funkcje, które posiada oprogramowanie dla gastronomii:

 1. obsługa zamówień – możesz wprowadzić sprzedaż mobilną, opcję komponowania własnego menu dla gości, system rabatów i promocji, przyporządkowanie kierowcy do zamówienia, definiowanie sal i stolików;
 2. płatności – możesz korzystać z różnych form płatności i waluty, połączyć oprogramowanie z drukarką, wystawiać faktury, wprowadzić otwarte rachunki;
 3. magazynowanie – możesz kierować magazynem w raz z jego zaopatrzeniem, zmieniać składniki dań, obliczać ceny potraw, sporządzać zamówienia towarów do magazynu, raportować sprzedaż i sprawdzać statystyki, nadzorować czas pracy.

Do oprogramowana potrzebujesz co najmniej jeden tablet a najlepiej tablet i monitor z ekranem dotykowym.

Co osiągniesz dzięki wprowadzeniu oprogramowania w swojej restauracji:

 1. Oszczędności finansowe – dzięki raportom sprzedaży możesz błyskawicznie określić plan na następny tydzień i dostosować do niego wielkość zakupów. Dzięki temu nie marnujesz jedzenia, nie kupujesz za dużo ani za mało.
 2. Oszczędność czasu – dzięki wybieraniu przez kelnera zamówień na tablecie, są one automatycznie przesyłane do kuchni. Zamówienia są przyjmowane szybciej, komunikacja jest szybsza, a co za tym idzie i goście za szybciej obsługiwani. Unikasz również nieporozumień na linii kelner – kuchnia.
 3. Brak prądu nie będzie problemem – aplikacje pracują również wówczas, gdy nastąpiła przerwa w dostawie prądu. Zamówienia są zapisywane a sprzedaż normalnie prowadzona. Synchronizacja następuje po połączeniu z internetem.
 4. Kontrola nad lokalem – jako właściciel masz pełny wgląd w pracę personelu, z poziomu każdej przeglądarki masz wgląd w aktualną sprzedaż i stan magazynu.
 5. Personalizacja gości – dzięki oprogramowaniu masz możliwość wyjść na przeciw oczekiwaniom gości i zastosować indywidualne i grupowe programy lojalnościowe, zniżki i promocje.
 6. Nowoczesny wygląd lokalu – kelner zbierający zamówienie na tablecie wygląda profesjonalniej od takiego, który zapisuje je ołówkiem na kartce papieru.

Oprogramowanie dla gastronomii razem z wdrożeniem jest oferowane dla restauratorów z całego kraju. Bez względu na to, czy miejscem prowadzenia biznesu jest Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice czy Wrocław – otrzymasz pełne wsparcie i pomoc przy wdrożeniu oprogramowania. Wybór programów jest spory, dlatego warto posilić się opinią specjalisty z tego zakresu.

Najczęściej wybierane oprogramowanie dla gastronomii:

 • POSbistro,
 • ADITH X2System,
 • MERCO IzzyREST,
 • Novitus SOGA,
 • SOFFTECH Gastro,
 • POSitive Restaurant.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania dla restauracji, kawiarni lub innego lokalu gastronomicznego, koniecznie skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz. Nasz Partner pomoże Ci wybrać odpowiednie oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb, wymagań i możliwości cenowych.

  Imię i nazwisko

  Twoje miasto

  Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

  Adres email

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 0 Ocena: 0]
  Call Now Button