Aktualności gastronomiczne

Moduł sklepu na stronie restauracji od 497 zł – sprawdź, czy możesz go wdrożyć

moduł sklepu na stronie restauracji

Wiele restauracji i barów zamknęło działalność po wprowadzeniu stanu epidemii. Na rynku zostały te, które dostarczają jedzenie do domu i sprzedają na wynos. Moduł sklepu na stronie  restauracji pomaga kupującym w zamówieniu jedzenia.

Moduł sklepu na stronie restauracji to całkowita nowość w większości lokali w Polsce. Do początku marca, tego typu funkcjonalność miały na swoich stronach tylko nieliczne lokale. Dziś jest to element, który wprowadza u siebie coraz więcej restauracji, barów i firm cateringowych.

Gastronomia dostosowuje się do zmian

Jeszcze nie tak dawno, zamawianie jedzenia online było możliwe praktycznie wyłącznie poprzez platformy i aplikacje pośredniczące. Obecna, trudna sytuacja zmieniła ten stan rzeczy. Lokale gastronomiczne muszą szybko dostosować się do zmieniających się warunków prowadzenia biznesu. Nie wiadomo ile ta sytuacja potrwa, dlatego wielu właścicieli inwestuje w moduł sklepu na stronie swojego lokalu.

Jak działa moduł sklepu na stronie restauracji?

Moduł sklepu na stronie lokalu to nic innego jak opcja zamówienia jedzenia online. Klient wchodzi na stronę restauracji, przechodzi do menu i może włożyć poszczególne dania do wirtualnego koszyka. Następnie podaje dane kontaktowe: nr tel, adres zamieszkania, e-mail oraz formę płatności.

zamówienia online restauracja

Płatność może odbyć się automatycznie, za pośrednictwem platformy lub – jak w innych sklepach online – za pobraniem. Dodatkowo można wprowadzić opcję “Dostawa na godzinę” jak i zaznaczenie, czy przebywa się na kwarantannie. Wówczas kurier dowożący jedzenie zostawi je pod drzwiami, a płatność musi zostać wykonana online.

Jak wdrożyć moduł sklepu na stronie lokalu?

Masz do wyboru dwie opcje:

  1. zlecenie budowy nowej strony restauracji wraz z modułem sklepu,
  2. dodanie modułu sklepu na istniejącej stronie.

Pierwsza opcja jest korzystna dla właścicieli restauracji, którzy mają nieaktualną stronę internetową. Agencja Internetowa XZT.PL – partner Managero.pl, wprowadziła specjalną ofertę dedykowaną gastronomii. Nowa strona internetowa dla restauracji wraz z modułem sklepu może powstać nawet w 3 dni, a jej koszt to 1257 zł.

Tańszą (od 497 zł) i jeszcze szybszą opcją jest dodanie modułu sklepu na istniejącej stronie. Jeśli strona lokalu jest postawiona na aktualnym silniku, możliwe jest wdrożenie modułu sklepu nawet w 1 dzień. Bez konieczności budowy nowej strony takie działanie jest o wiele tańsze.

Sprawdź jeszcze dzisiaj, czy Twoja strona jest przystosowana do instalacji modułu sklepu: WYPEŁNIJ FORMULARZ

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Call Now Button