#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – wrzesień 9/2019

GASTROBLOG września 2019

Gastroblog września 2019, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z września.

#Gastroblog września 2019

A. Recenzje restauracji

Kopytkarnia – proste pomysły są najlepsze – Wrocławskie podróze kulinarne

Miejsce, w którym można spróbować kopytek na szesnaście sposobów. To nie może się nie udać!

B. Blogi kulinarne

Dyniowe bułeczki cynamonowe (wegańskie, bez glutenu) – Marta gotuje

Gdy przychodzi jesień, a dni są krótsze przychodzą nam z pomocą takie wegańskie dyniowe bułeczki cynamonowe. Pięknie wyglądają, a w dodatku są bez glutenu!

C. Blogi o alkoholach

Juicy, Fruit, Brett, Nitro, Brut, DDH, Milkshake – podgatunki i wariacje IPA – Piwolucja

Każdy dobry restaurator bądź właściciel pubu powinien być na bieżąco z nowymi piwnymi gatunkami, które mnożą się jak grzyby po deszczu. Przed wami streszczenie 26 podgatunków. Miłej lektury 😉

D. Blogi o kawie i herbacie

Jak uczyć się smaków i aromatów? – Cofeedesk

Na opakowaniach kawy co raz częściej możemy znaleźć takie sformułowania jak posmak kakao, słodycz miodu, kwasowość czarnej porzeczki. Jak to wszystko poczuć?

E. Blogi specjalistyczne

Zmywarka gastronomiczna – na co warto zwrócić uwagę przy jej zakupie? – Instanco

Zmywarka gastronomiczna to konieczne wyposażenie każdej restauracji. Służy do mycia, ale również do wyparzania zastawy stołowej. W jaki sposób wybrać zmywarkę? Najlepiej zgodnie ze swoimi potrzebami.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w październikowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button