#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – wrzesień 9/2018

gastroblog września

Gastroblog września 2018, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z września.

#Gastroblog września 2018

A. Recenzje restauracji

Lato wróć czyli Tempura Truck – Z widelcem po Krakowie

Wprawdzie lato już za nami, ale jesień tego roku jest taka piękna, że posiłek na świeżym powietrzu to sama przyjemność. Poznajcie Tempura Truck, jeden z wielu food trucków w krakowskiej Truckarni.

B. Blogi kulinarne

Policzki wieprzowe duszone w białym winie – Kuchnia w formie

Niewielka ilość składników pozwala skupić się na najważniejszym smaku i aromacie mięsa. Dobrze przygotowane policzki powinny być miękkie i soczyste. Przepis zapisany do wypróbowania!

C. Blogi o alkoholach

Butelka wieczoru #54 – Nemoroff Original Vodka – Moje-Drinki.pl

Rzadko piszemy o wódkach. Czas to zmienić! Przed wami recenzja ukraińskiej, pszenicznej wódki Nemoroff. Czy warto ją mieć w swojej ofercie? Zdecydujcie sami!

D. Blogi o kawie i herbacie

Loveramics Brewers – sensoryczne filiżanki – Popular Coffee

Filiżanki, które podkreślają smak i aromat kawy? Brzmi ciekawie! Czarki zostały zaprojektowane już w trzech odsłonach, może warto zaopatrzyć swoją kawiarnię w choć jeden zestaw?

E. Blogi specjalistyczne

Ochrona tajemnicy w restauracji – Prawo w restauracji

Czy restauracja ma prawo do zachowania w tajemnicy swoich receptur? W jaki sposób ochronić nasze tajemnice przed konkurencją? Czy kary umowne to dobry pomysł? Tego i jeszcze wiele więcej dowiecie się z artykułu powyżej. Zachęcamy do lektury!

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w październikowym

#Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button