#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – wrzesień 9/2017

Gastroblog września 2017, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z września.

#Gastroblog września 2017

A. Recenzje restauracji

  1. Restauracje z zakazem wstępu dla dzieci – tak czy nie – Krytyka kulinarna

Dlaczego tak skrajne emocje wzbudzają w nas restauracje tylko dla dorosłych? Jeśli zastanawiasz się, czy dzieci w Twojej knajpie są mile widzianymi gośćmi, czy może jednak Twój lokal jest tylko dla pełnoletnich- ten artykuł jest dla Ciebie.

B. Blogi kulinarne

  1. Ciasto dyniowe z kajmakiem i whisky – Ugotowane Pozamiatane

Jesień to czas na potrawy z dyni. Piękne, pomarańczowe ciasto z whisky i słodkim kajmakiem posiada wszystko, czego potrzeba w długie wieczory. Pycha!

C. Blogi o alkoholach

  1. Butelka wieczoru – Perry Miłosławski – Moje-Drinki.pl

Perry i cydry co raz częściej spotykane są na polskich stołach. Warto dowiedzieć się, za co ceni je Europa. Przystępna, lekka recenzja napoju alkoholowego dostępnego w większości marketów.

D. Blogi o kawie i herbacie

  1. Sposoby na tanią, dobrą kawę – Kawowy Guru

Nie raz powtarzaliśmy, że aby napić się dobrej kawy nie trzeba wydawać tysięcy na ekspres. Przegląd alternatywnych sposobów parzenia kawy wraz z zakresem cenowym ułatwi wybór sprzętu, dzięki któremu nie wydając majątku będziecie cieszyć się tym smacznym napojem.

E. Blogi specjalistyczne

  1. Program do zarządzania w gastronomii – Jak otworzyć restaurację

Ciekawy artykuł opisujący zastosowanie, główne cechy i sposób działania programu x2 manager, ułatwiającego pracę osobom zarządzającym lokalem, a nawet kilkoma lokalami na raz.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w październikowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

 

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button