#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – styczeń 1/2017

gastroblog stycznia 2017

Gastroblog stycznia, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej.#Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki ze stycznia.

#Gastroblog stycznia 2017

A. Recenzje restauracji

  1. Woda ognista – Ciebie też tak kręci? – WTF?

Z artykułu dowiecie się, jak może wyglądać genialna recenzja nowego miejsca i w jaki sposób można zareklamować nowy lokal wśród “przodowników opinii” i “idealnego gościa.

B. Blogi kulinarne

  1. Zupa na chłodne dni – Pieprz czy wanilia

Synoptycy zapowiadają rychły powrót zimy, zatem do Gastrobloga trafił przepis na zupę z ciecierzycą, pieczarkami i makaronem. Według autorki jest to doskonała zupa na chłodne dni. Przekonajcie się sami.

C. Blogi o alkoholach

  1. Drinki i koktajle na Walentynki – 2drink.pl

Przed nami Walentynki, a więc z artykułów o alkoholach polecamy ten z 2drink.pl. Poznajcie 10 propozycji na drink dla dwojga – do wykorzystania nie tylko w knajpie!

D. Blogi o kawie i herbacie

  1. Najlepsza kawa na świecie – Kawowy Guru

Interesujący artykuł dla miłośników kaw i właścicieli wykwintnych lokali. Zobaczcie, które kawy uchodzą za najlepsze na świecie.

E. Blogi specjalistyczne

  1. Regulamin restauracji – czy jest potrzebny – Prawo w gastronomii

W jaki sposób poinformować gości o zasadach panujących w restauracji? Czy w ogóle warto tworzyć regulamin lokalu? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w artykule Piotra.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w lutowym #Gastroblogu: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button