#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – styczeń 01/2019

GASTROBLOG stycznia 2019

Gastroblog stycznia 2019, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki ze stycznia.

#Gastroblog stycznia 2019

A. Recenzje restauracji

Gdzie na śniadanie w Krakowie czyli przegląd lokali serwujących najważniejszy posiłek dnia – Z widelcem po Krakowie

Pyszne i zdrowe śniadanie to podstawa dobrego dnia. Co łączy te wszystkie restauracje ze sobą? Przede wszystkim świeże produkty i własne wypieki.

B. Blogi kulinarne

Najlepsze sycące kanapki – top 10 przepisów – Ugotowane Pozamiatane

Jesteśmy dalej w temacie śniadań, ale i nie tylko! Dobrą kanapkę kupujemy na lunch i gdy dopadnie nas głód w ciągu dnia, a nie mamy czasu usiąść i porządnie zjeść. Przed wami 10 przepisów, które pomogą rozwiać wątpliwości, że kanapka to tylko ta z serem i szynką 😉

C. Blogi o alkoholach

Jak zrobić własną wódkę? Historia wódki Miler Spirits – Miler pije

Czy jest możliwe stworzenie własnej marki alkoholu? Co trzeba wiedzieć, żeby się za to zabrać? Przed wami ciekawy vlog o produkcji wódki.

D. Blogi o kawie i herbacie

Aram – wykręć espresso – Popular Coffee

Sukcesem kawy jest czarne, pachnące, wręcz gęste espresso. Z pomocą do jego wykonania może przyjść Aram, czyli urządzenie do wykręcania espresso wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do popularnych ekspresów.

E. Blogi specjalistyczne

Jak zaplanować remont restauracji – INSTANCO

Wyposażenie i aranżacja restauracji może wiązać się z bardzo dużymi wydatkami. Jak to się jednak odnosi do restauracji, która już istnieje i wymaga remontu?

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w lutowym #Gastroblogu: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button