#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – sierpień 8/2019

GASTROBLOG sierpnia 2019

Gastroblog sierpnia 2019, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z sierpnia.

#Gastroblog lipca 2019

A. Recenzje restauracji

Karczma pod Sokołem – ani ta nazwa, ani w ogóle nic nie wskazuje na TAK WSPANIAŁE JEDZENIE! – Krytyka Kulinarna

Sokółka to mała miejscowość niedaleko Biebrzańskiego Parku Narodowego. W Sokółce znajduje się Karczma pod Sokołem- przytulna restauracja z pysznym, domowym jedzeniem. Tu jedzenie jest po prostu uczciwe.

B. Blogi kulinarne

Jagodzianki bez cukru – Kuchnia w formie

Jagodzianki to smak lata. Są osoby, które nie mogą sobie pozwolić (lub nie chcą!) na te cukrowane- dla tych właśnie są te jagodzianki. W smaku delikatne, maślane, z kruszonką, czyli takie jakie mają być 🙂

C. Blogi o alkoholach

Wódka Jednorodna w ustach miłośnika piwa. Czy wyczułem różnice? – Piwolucja

Powszechnie uważa się, że jak wódka smakuje, to ma się już problem 🙂 Więc czy wódka może smakować?

D. Blogi o kawie i herbacie

Kawa z mlekiem? Spróbuj z roślinnym! – Coffee Desk

Wzrasta procent sprzedaży mlek roślinnych w Polsce. Co za tym idzie, również w kawiarniach są one również częściej zamawiane jako zamiennik mleka zwierzęcego.

E. Blogi specjalistyczne

Kostkarka do lodu – dlaczego lód w gastronomii ma znaczenie? – Istanco

W każdym lokalu gastronomicznym oferującym napoje bezalkoholowe lub drinki dobrze mieć kostkarkę do lodu. Bardzo ważne jest, by wybrać ją odpowiednio do swoich potrzeb, tak by spełniania nasze oczekiwania.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów we wrześniowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button