#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

Gastroblog miesiąca – sierpień 8/2017

gastroblog sierpnia 2017

Gastroblog sierpnia, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej.


#Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z sierpnia.

#Gastroblog sierpnia 2017

A. Recenzje restauracji

  1. Aplikacja MNIAM – jak to działa – Dania kontra Ania

Dokładna instrukcja napisana krok po kroku jak korzystać z aplikacji MNIAM, która ułatwi wybór restauracji wszystkim mieszkańcom Krakowa. W artykule również kupon na 25zł do wykorzystania na dowolny posiłek w dowolnej restauracji działającej w MNIAM!

B. Blogi kulinarne

  1. Gołąbki z mięsem na parze – Kulinarne szaleństwa

Kto powiedział, że polska kuchnia musi być tłusta? Innowacyjne spojrzenie na wszystkim znane gołąbki. Świetny pomysł dla tych, którym tradycyjnie przygotowywane gołąbki rozpadają się podczas przygotowywania.

C. Blogi o alkoholach

  1. IPA, AIPA, IIPA – czym się różnią? – P. Piwolucja

Skrupulatny artykuł dla wszystkich właścicieli barów i restauratorów, którzy o piwie kraftowym chcą się dowiedzieć jeszcze więcej. W tym omówieniu znajdziecie wiele przydatnych informacji dla laików w tej dziedzinie, ale również koneserzy złotego trunku z całą pewnością dowiedzą się czegoś nowego.

D. Blogi o kawie i herbacie

  1. Co oznaczają tajemnicze skróty kawowe – Kawowy guru

Było o skrótach używanych w browarnictwie to teraz czas na kawę! Wiecie jakie określenia odnoszą się do rozmiaru ziaren a jakie do wysokości upraw? Po tym artykule skrót AAA nie będzie się wam kojarzył tylko z grubością baterii 🙂 Dogłębny artykuł dla wszystkich, którzy z kawą mają, bądź chcą mieć do czynienia więcej.

E. Blogi specjalistyczne

  1. Lista niezbędnych rzeczy na start każdej restauracji – Jak otworzyć restaurację

Wielu z was zadaje sobie pytanie, co jest niezbędne do kupienia, aby ruszyć z własną restauracją. Powstała dla was specjalna lista, do której warto zerknąć przed otwarciem własnego lokalu.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów we wrześniowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Call Now Button