#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – październik 10/2018

gastroblog pazdziernika 2018

Gastroblog października 2018, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z października.

#Gastroblog października 2018

A. Recenzje restauracji

Restauracja Malarska 25 – kraina kiszonek w jesiennej edycji Restaurant Week – Wrocław kobiecym okiem

Restaurant week to kulinarne wydarzenie, w którym biorą udział najlepsze restauracje w Polsce. Za 49 zł można zjeść specjalnie na tą okazję skomponowane przez szefa kuchni menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Jak wypadła wrocławska restauracja Malarska 25?

B. Blogi kulinarne

Mac&cheese – przepis na najbardziej hedonistyczną wersję makaronu, jaką znam – Krytyka kulinarna

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Makaronu. Z tej okazji przedstawiamy Wam przepis na amerykański Mac&cheese. Mniam!

C. Blogi o alkoholach

10 importowanych piw, które możesz kupować w ciemno [CZ. 3] – Piwolucja

Przed Wami spis 10 piw z zagranicy, na które warto zwrócić uwagę zaopatrując swój lokal. Znalazły się w nim piwa jasne oraz ciemne.

D. Blogi o kawie i herbacie

Test ekspresu do kawy Philips EP5333/10 LatteGo – Kawowy guru

Wielu z Was pewnie zastanawia się jaki ekspres do kawy wybrać. Możecie zapoznać się z recenzją dobrego, przede wszystkim dla miłośników kaw z mlekiem, ekspresu do kawy. Zwolennicy cappucino powinni być zachwyceni 🙂

E. Blogi specjalistyczne

Struktura w restauracji i podział zadań – Liczby na talerzu

W restauracji możemy wyróżnić trzy główne obszary pracy: kuchnia, bar i sala. Niezależnie od ilości zatrudnianych osób, aby osiągnąć sukces należy dobrze rozplanować podział zadań. Jak to zrobić, dowiecie się z artykułu powyżej.

 

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w listopadowym

#Gastrobloguzgłoś artykuł

 

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button