#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – marzec 03/2021

GASTROBLOG marca 2021

Gastroblog marca 2021, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów restauratorom i właścicielom firm branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z marca.

#Gastroblog marca 2021

A. Recenzje restauracji

Jedzenie z dowozem: 5 miejsc, które robią to dobrze – Krytyka kulinarna

W gastroblogu lutego znalazło się zestawienie najlepszych restauracji na wynos we Wrocławiu. Tym razem na celowniku Warszawa. Czym zaskoczy nas stolica?

B. Blogi kulinarne

NAJLEPSZE PRZEPISY NA PRZEDWIOŚNIE – Ugotowane Pozamiatane

Astronomiczna wiosna już u nas, choć za oknem jeszcze jej w ogóle nie widać. Czy skusić się już na nowalijki, czy może jeszcze nie jest na to dobry czas?

C. Blogi o alkoholach

PINTA zblendowała 3 mocne piwa i wlała do beczki. Liczba butelek ograniczona – Chmielnik Jakubowy

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier. Powstało tylko  3357 butelek o pojemności 0,33 litra!

D. Blogi o kawie i herbacie

Yerba Mate – herbata o wielu właściwościach – Filiżanka smaków

Zdobyła bardzo dużą popularność, dzięki swoim walorom smakowym, leczniczym i pobudzającym. Co ważne, w przeciwieństwie do kawy, nie wypłukuje magnezu z organizmu.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w kwietniowym #Gastroblogu: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 1 Ocena: 5]
Call Now Button