#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – marzec 03/2020

GASTROBLOG marca 2020

Gastroblog marca 2020, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów restauratorom i właścicielom firm branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z marca.

#Gastroblog marca 2020

A. Recenzje restauracji

Jakie zmiany czekają gastronomię po koronawirusie? – Wrocławskie podróże kulinarne

W obecnej sytuacji, w której się znaleźliśmy ciężko o nowe recenzje restauracji. Każdy, kto zastanawia się jakie zmiany czekają gastronomię zachęcamy do przeczytania artykułu.

B. Blogi kulinarne

Kostka makowa – Marta gotuje

Jak wykorzystać pozostały po świętach majonez, gdy już nawet patrzeć na jajka nie możemy? Może właśnie to ciasto stanie się dla was inspiracją.

C. Blogi o alkoholach

Nie chciałbym znów jarać się Raciborskim. Wy chyba też nie? – Piwolucja

Kilka cennych porad jak wspomóc polskie, małe browary rzemieślnicze.

D. Blogi o kawie i herbacie

Espresso miesiąca – marzec: owocowa Kolumbia od The Barn – CofeeDesk

Wreszcie jest już wiosna w pełni! W naszej filiżance też powinny znaleźć się lżejsze, owocowe aromaty. Przedstawiamy Kolumbię od palarni The Barn.

E. Blogi specjalistyczne

Odwołanie imprezy z powodu epidemii – zadatek a zaliczka – Prawo w restauracji

Kolejnymi problemami, z którym muszą sobie radzić właściciele gastronomii są odwołane rezerwacje lokali z powodu epidemii. Warto zapoznać się ze sposobami zmiany umowy.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w kwietniowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button