#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – maj 5/2019

GASTROBLOG maja 2019

Gastroblog maja 2019, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z maja.

#Gastroblog maja 2019

A. Recenzje restauracji

Najlepsza pizza we Wrocławiu – TOP 9 (2019) – Wrocławskie podróże kulinarne

Nie da się ukryć, że pizzerie w Polsce są bardzo popularne. Nie ma w tym nic złego, jeśli składniki są świeże a ciasto lekkie. Powyżej umieszczamy spis najlepszych pizzerii we Wrocławiu.

B. Blogi kulinarne

Frittata ze szparagami – Blog Samanty

Sezon na szparagi w pełni. Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej i przygotowujmy jak najwięcej dań z tymi składnikami sezonowymi.

C. Blogi o alkoholach

Co to jest rum agricole? – Miler pije

Jednym z popularniejszych alkoholi pijanych w Polsce, zaraz po whisky i brandy staje się rum. Warto więc dowiedzieć się jak powstaje i czym jest rum agricole.

D. Blogi o kawie i herbacie

Puck Puck – po kropelce z Aeropressu. – Popular Coffee

W takie upalne dni, jakie czekają nas tego lata każdy marzy o czymś chłodnym po picia. Może w takim razie kawa “parzona” na zimno? Przedstawiamy wam nową metodę przygotowywania kawy, mianowicie przystawkę do aeropressu- Puck Puck.

E. Blogi specjalistyczne

Jak kącik gastronomiczny przyciąga nowych klientów i zwiększa potencjał sprzedaży? – Instanco

Kącik gastronomiczny umożliwia zaspokojenie głodu i pragnienia “na szybko” np. podczas podróży. Jest świetnym pomysłem na wzrost obrotów oraz zwiększenie liczby klientów.

 

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w czerwcowym #Gastroblogu: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button