#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – maj 5/2018

gastroblog maja 2018

Gastroblog maja 2018, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z maja.

#Gastroblog maja 2018

A. Recenzje restauracji

TOP 5 chłodników – gdzie na najlepszy chłodnik w mieście? – Krytyka Kulinarna

Maj to miesiąc, w którym pogoda zaczyna nas rozpieszczać, a na naszych stołach pojawiają się chłodniki. Po więcej inspiracji zapraszam do artykułu.

B. Blogi kulinarne

Muffinki z truskawkami – Kulinarne szaleństwa

Kochamy sezonowe owoce. Te muffinki są proste w swojej formie, a wyglądają przepięknie! Świetny pomysł na szybki deser dla każdego łasucha.

C. Blogi o alkoholach

5 najbardziej szkodliwych piwnych mitów – Piwolucja

Wokół piwa narosło wiele niesłusznych mitów. Jeśli jesteście ciekawi, w jakiej temperaturze najlepiej podawać piwo, lub czy piwo w puszce jest gorsze niż w butelce odsyłamy do tekstu powyżej.

D. Blogi o kawie i herbacie

Herbaciarnia na odwrót – Dom herbat

Tekst o tej berlińskiej herbaciarni zupełnie nas zauroczył. Może będziecie mieli okazję ją odwiedzić i napić się kombuchy? Jak nie, to i tak koniecznie przeczytajcie o tym wyjątkowym miejscu! Piękne zdjęcia oddają wdzięk tego lokalu.

E. Blogi specjalistyczne

Znaczenie wiązki indukcyjnej w okapach – Jak otworzyć restaurację

Brak zapachów na sali restauracyjnej to bezsprzecznie prawidłowo dobrany okap oraz odpowiednio zaprojektowana instalacja wentylacyjna w całym lokalu. Jednak równie ważne w tym aspekcie ma również zastosowanie wiązki indukcyjnej.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w czerwcowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button