#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – luty 2/2019

gastroblog lutego 2019

Gastroblog lutego 2019, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z lutego.

#Gastroblog lutego 2019

A. Recenzje restauracji

Munchies street food – slow food na Ursynowie – Restaurantica

Pomysł, by kucharze z doświadczeniem w Atelier Amaro gotowali uliczne, dostępne dla każdego jedzenie jest absolutnie fantastyczny. Zobaczcie jak pięknie można podać burgera z frytkami!

B. Blogi kulinarne

Przekąski imprezowe – top 10 najlepszych przepisów na spotkania ze znajomymi – Ugotowane Pozamiatane

Często zastanawiamy się jak urozmaicić naszą kartę o przekąski. Chętnie jedzone szczególnie na spotkaniach ze znajomymi – przedstawiamy top 10 najlepszych przekąsek!

C. Blogi o alkoholach

PIGA. Ni to piwo, ni to wino. – Piwolucja

Mamy dla was nowość. PIGA wyprodukowana przez znaną wam pewnie PINTĘ oraz włoski Armarcord. Co w tym piwię takiego wyjątkowego? Zaczynając od pięknej butelki a kończąc na smaku, to chyba wszystko 🙂

D. Blogi o kawie i herbacie

Smak kawy – jak nauczyć się go rozpoznawać? – Popular Coffee

Dobrze jest móc w kawie czuć coś więcej niż gorycz i kwasowość. Podobno najprostszym ćwiczeniem jest… picie kawy. Więc do dzieła!

E. Blogi specjalistyczne

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w lutowym #Gastroblogu: zgłoś artykuł

 

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button