#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – listopad 11/2017

Gastroblog listopada 2017, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z listopada.

#Gastroblog listopada 2017

A. Recenzje restauracji

Widelec na pudelkach, czyli catering dietetyczny fitjoy – Z widelcem po Krakowie

Diety pudełkowe stają się ostatnio co raz bardziej dostępne i społecznie akceptowane. To świetny pomysł dla tych, którzy chcą jeść zdrowo, a jednocześnie brak im czasu na codzienne gotowanie i urozmaicanie swojej diety. Być może ten artykuł zainspiruje restauratorów do poszerzania swojej oferty o takie właśnie usługi.

B. Blogi kulinarne

Babeczki piernikowe – Blog Samanty

Grudzień to miesiąc, w którym zaczynamy przeglądać przepisy nadające się do wypróbowania w okresie świątecznym. Ten z pewnością do takich można zaliczyć 🙂

C. Blogi o alkoholach

Kieliszki Schott-Zwiesel – Enoeno

Ważne jest nie tylko, co pić, lecz także, w czym pić 😉 Krótki artykuł o kilku rodzajach kieliszków do wina.

D. Blogi o kawie i herbacie

Cytrusowa moc – Dom herbat

Wiecie, w jaki sposób cytrusowe aromaty wpływają na nasze zmysły i zdrowie? Jeśli nie, odsyłamy do tego artykułu po ciekawe informacje, w jaki sposób uchronić siebie, swoich pracowników i gości od jesienno- zimowej chandry.

E. Blogi specjalistyczne

Umowa z kucharzem – Prawo w gastronomii

Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób należy przyjąć kucharza do pracy, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. Został w nim szczegółowo wymieniony szereg okoliczności za i przeciw różnymi rodzajami umów.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w grudniowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Call Now Button