#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – lipiec 7/2019

GASTROBLOG lipca 2019

Gastroblog lipca 2019, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z lipca.

#Gastroblog lipca 2019

A. Recenzje restauracji

Cheese is more – kalorie, których się nie doliczysz  – Wrocławskie podróże kulinarne

Od czerwca we Wrocławiu śmiało działa Cheese is more – restauracja, w której główne skrzypce grają ser i kalorie!  Jest tucząco, niezbyt zdrowo, ale za to smacznie 🙂

B. Blogi kulinarne

Uzbekistan – najlepsze przepisy kuchni uzbeckiej – Ugotowane Pozamiatane

W Uzbekistanie kuchnia łączy ludzi, którzy gromadzą się wokół stołu. Uzbeckie dania spożywa się wspólnie z całą rodziną. Potrawy charakteryzuje mnogość przypraw i ziół.

C. Blogi o alkoholach

Whisky z colą – ekspert wskazuje 3 sytuacje kiedy można pić – Miler pije

Kiedy można pić whisky z cola? Kiedyś już udostępnialiśmy video na ten temat, ale to sprawa, do której warto wrócić.

D. Blogi o kawie i herbacie

Odmiany arabiki – ze 120 warto znać najbardziej popularne – Kawowy Guru

Kawa, a dokładnie gatunek jakim jest arabika ma wiele odmian, różniących się w smaku i zapachu. Jedne mogą dać kawę z nieco bardziej czekoladowym aromatem, a drugie z np. cytrusową nutką.

E. Blogi specjalistyczne

Wyposażenie gastronomii – od czego zacząć? – Instanco

Wybierając wyposażenie do gastronomii trzeba wziąć przede wszystkim pod uwagę jakie dania będziemy serwować. Restauracja, food truck, kebab, czy kawiarnia.. każde z tych miejsc będzie potrzebowało innego sprzętu i innym zapleczem będzie dysponowało.

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w sierpniowym #Gastroblogu: zgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button