#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – grudzień 12/2019

GASTROBLOG grudnia 2019

Gastroblog grudnia 2019, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z grudnia.

#Gastroblog grudnia 2019

A. Recenzje restauracji

GLUTEN APPETIT – ZNACIE KOGOŚ, KTO NIE KOCHA PIEROGÓW? – Wrocław kobiecym okiem

Gluten appetit to restauracja, która oferuje dania mączne na wysokim poziomie. Nowoczesne, czyste wnętrze i atrakcyjne menu zachęcają do wejścia.

B. Blogi kulinarne

Sernik bananowy – Kulinarne szaleństwa

To ciasto jest z pewnością idealne na zimę. Słodkie, cynamonowe z żurawiną- Takie lubimy!

C. Blogi o alkoholach

Bąbelki, mon amour! – Zdegustowany

W Polsce o winach musujących wie się jeszcze mało. Najczęściej otwierane w Sylwestra i wypijane “bo należy”. Może warto przypatrzeć się temu rodzajowi alkoholu troszeczkę bliżej?

D. Blogi o kawie i herbacie

Kilka porad jak poprawnie przechowywać herbatę – Kurs na herbatę

Pomimo tego, że herbata to produkt spożywczy, który ma długą datę ważności trzeba wiedzieć jak poprawnie ją przechowywać, żeby czerpać z jej  właściwości jak najdłużej.

E. Blogi specjalistyczne

Zatrudnianie cudzoziemców z Ukrainy – Prawo w restauracji

Co raz więcej restauratorów decyduje się na uzupełnienie swojej załogi pracownikami z Ukrainy. Jak zatrudnić cudzoziemca, żeby było to zupełnie legalne?

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w styczniowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button