#Gastroblog miesiąca Aktualności gastronomiczne

#Gastroblog miesiąca – grudzień 12/2017

gastroblog grudnia 2017

Gastroblog grudnia 2017, czyli najciekawsze, przydatne dla restauratorów artykuły blogosfery gastronomicznej. #Gastroblog miesiąca to okazja dla blogerów na pokazanie swoich blogów i możliwości pisarskich restauratorom i właścicielom firm z branży gastronomicznej.

Wpisy do #Gastrobloga trafiają z researchu naszej listy blogów gastronomicznych a także z Waszych zgłoszeń (są traktowane priorytetowo).

Artykuły można zgłaszać do 3 dnia kolejnego miesiąca, natomiast wyniki zestawienia publikujemy 3-5 dni potem na stronie głównej Managero.pl a także na naszych kanałach społecznościowych. Artykuł można dodać w jednej z pięciu kategorii, wyróżniony będzie jeden artykuł w każdej kategorii. A oto wyniki z grudnia.

#Gastroblog grudnia 2017

A. Recenzje restauracji

Winsky- wino, whisky i małe formy do jedzenia nad samą Wisłą – froblog.pl

Obszerna recenzja warszawskiej restauracji, w której, co ciekawe, to jedzenie dobiera się do wina, a nie na odwrót, jak to się powszechnie przyjęło. Okraszona pięknymi zdjęciami i cennikiem zachęca do przeczytania.

B. Blogi kulinarne

Mrożony mus czekoladowy z konfiturą z róży – Ugotowane Pozamiatane

Któż nie lubi musu czekoladowego? Ten deser znają chyba wszyscy. W przepisie powyżej mamy jednak nie tylko naturalny skład, a nie kupny gotowiec, ale również niekonwencjonalny dodatek w formie konfitury z róży. To się musi udać!

C. Blogi o alkoholach

Szampan na Sylwestra – PatTravel

Grudzień obfitował w wydarzenia, które mieliśmy okazję świetować. Ale kto powiedział, że wiedza na temat szampanów nie przyda nam się w Nowym Roku? Artykuł zawiera także przepisy na drinki z wykorzystaniem win musujących.

D. Blogi o kawie i herbacie

Aromatyczny napar z rozmarynu – Dom herbat

Rozmaryn można wykorzystać nie tylko jako przyprawę do miesa. Zawiera sporo właściwości leczniczych. Polecany jest szczególnie w okresach jesienno- zimowych, gdyż skutecznie działa przecibakteryjnie i przeciwirusowo. W artykule przepis na pyszny napar z rozmarynu z czarną herbatą, cynamonem, jabłkiem oraz miodem.

E. Blogi specjalistyczne

Odzysk ciepła w profesjonalnych kuchniach gastronomicznych – Jak otworzyć restaurację

Koncepcja odzysku ciepła poprzez zastąpienie wentylatora wyciągowego centralą wentylacyjną wyposażoną w wymiennik ciepła.  Metoda ta posiada przede wszystkim zalety ekonomiczne. Artykuł zawiera schematy.

 

Gratulujemy blogerom których wpisy znalazły się w zestawieniu. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane na naszych profilu na Facebooku.

Już dziś zapraszamy do zgłaszania artykułów w styczniowym #Gastrobloguzgłoś artykuł

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button