bar w miasteczku 15 tyś

 • This topic has 2 odpowiedzi, 3 odpowiedzi, and was last updated Nie znalazłem opdowiedzi by Luk.
Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2257
  Grzegorz
  Użytkownik

  Witam po paru latach tyrania w dużej fabryce i słuchaniu poleceń od mistrza który skończył 3 klasy w ohp w rok i brygadzisty który skończył chyba tylko podstawówkę (brat mistrza) noszę się z myślą o otwarciu baru z burgerami miasteczko ok 15tyś. mieszkańców ,przez miasteczko droga przelotowa do innego dużego miasta. Myślę zainwestować około 100tyś. oczywiście kredyt , czy myślicie że jest to kwota wystarczająca i że może to wypalić , czy lepiej dać sobie spokój i tyrać dalej dla panów z zachodniej granicy za grosze i słuchać poleceń przełożonych myślących że są panami świata

  #2346
  Piotr
  Użytkownik

  100 tys. złotych na własny lokal to sporo. Jestem zdania,że w tej cenie można zorganizować sobie całkiem przyjemną restaurację. Najważniejsze to zrobić sobie rozpoznanie rynku. Zobaczy czy w okolicy funkcjonują już jakieś restauracje. Ceny wyposażenia możesz sprawdzić sobie w hurtowniach gastronomicznych.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 years, 6 months temu przez Piotr.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 years, 6 months temu przez Luk. Powód: niedozwolony link
  #2368
  Luk
  Klucznik

  Cześć Grzegorz, bar z burgerami otworzysz za kilkadziesiąt tysięcy mniej. Namawiam Cię do rozmyślnego planowania wydatków. Czy może wypalić? I tak, i nie. 15tys miasteczko to mała mieścina. Zależy czy masz na myśli burgery (wiesz, taki wielkomiejski slow food), czy hamburgery typu fast food?

  I pamiętaj - nigdy się nie poddawaj.
Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.
Call Now Button