wyposażenie gastronomii warszawa

Wyposażenie gastronomii Warszawa, Radom

ZADZWOŃ
57 607-31-77


Jeśli otwierasz lokal i w obrębie Twoich poszukiwań jest tanie i dostosowane do lokalu wyposażenie gastronomii w Warszawie, to świetnie trafiłeś. Partner Managero.pl pomoże Ci dobrać odpowiednie sprzęty  i urządzenia a także przeprowadzi szkolenie pod kątem ich obsługi.

W lokalach gastronomicznych bardzo duże znaczenie ma wybór odpowiedniego sprzętu, który zostanie wykorzystany do gotowania. Postawienie na najlepszej jakości urządzenia zdecydowanie ułatwi cały proces przyrządzania potraw i wpłynie na to, że serwowane dania będą znacznie smaczniejsze.

W związku z tym każda osoba, która planuje w Warszawie wystartować ze swoją restauracją powinna pamiętać o tym, że inwestycja w sprzęt ma kolosalne znaczenie i bardzo duży wpływ na jakość serwowanych potraw. Nie można zatem oszczędzać na wyposażeniu. Prezentujemy jakie sprzęty będą przydatne w profesjonalnej gastronomii i w jaki sposób prawidłowo je kupować, aby nie przepłacić.

Wyposażenie gastronomii powinno być zgodne z dokumentacją HACCP, zwłaszcza z Rozporządzeniem WE 852/2004 oraz z polskimi przepisami sanitarnymi i BHP. Zakup wyposażenia od jednego dystrybutora, który pomoże również w innym zakresie przygotowania lokalu jest bardzo korzystne.

Hurtownia mająca w ofercie wyposażenie gastronomii może przedstawić Ci kompleksową wycenę urządzeń i sprzętów. Jeśli sam wiesz, jakich urządzeń potrzebujesz to wystarczy wypełnić poniższy formularz i czekać na odpowiedź.

Firma oferująca kompleksowe wyposażenie gastronomii jest do Twojej dyspozycji na terenie miast Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Ostrołęka a także w mniejszych miejscowościach w województwie mazowieckim.

Oferta wyposażenia gastronomii – Warszawa

W swoje ofercie nasi Partnerzy posiadają wyposażenie dla wszystkich typów lokali gastronomicznych: restauracji, kawiarni, barów, pubów, kebabów, fast-foodów i innych.

Sprzęt powinien być dostosowany do profilu restauracji

Obecnie coraz popularniejszym zjawiskiem jest, że restauracje działające na rynku specjalizują się w konkretnego rodzaju daniach, które są serwowane dla klientów. Właśnie z tego powodu wybór odpowiedniego sprzętu jest tutaj kluczowy i może wpływać na to, że uda się obecnym w restauracji osobom podać niepowtarzalne potrawy, które zachwycą smakiem. Dopasowanie sprzętu do profilu zdecydowanie ułatwi pracę wszystkim kucharzom.

Sprawi, że będą oni mogli bardzo sprawnie przygotować wiele pozycji z menu i dopracować je pod kątem smaku. Na samym początku otwierania biznesu gastronomicznego kluczowe jest zatem skoncentrowanie się na opracowaniu rodzaju prowadzonej restauracji. Dopiero w następnej kolejności należy biorąc pod uwagę profil przedsiębiorstwa wybrać odpowiednie dania, które znajdą się w karcie. Da to możliwość bardzo komfortowego i wygodnego prowadzenia biznesu gastronomicznego.

Warszawa to olbrzymie możliwości w zakresie kupowania sprzętu

Kupowanie urządzeń gastronomicznych na terenie Warszawy nie stanowi dużego problemu. Na rynku działa bowiem mnóstwo firm, które posiadają w swoich ofertach bardzo dobre jakościowo sprzęty kierowane właśnie do restauracji i w związku z tym można bardzo łatwo zdecydować się na takie oferty, które sprawdzą się rewelacyjnie.

Dzięki temu kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego nie będzie stanowiło problemu. W bardzo atrakcyjnych cenach można znaleźć niezbędne wyposażenie restauracji włoskich, kebabów, steak house’ów i wielu innych rodzajów gastronomii. Istnieje zatem możliwość łatwego wystartowania z własnym biznesem restauracyjnym i dotarcie do wielu klientów.

Dysponujemy urządzeniami topowych marek gastronomicznych, takich jak Stalgast, Bartscher, Edesa, Hendi, RM Gastro, Whirlpool i innych.

stalgast bartscher hendi

Jakie urządzenia można kupować w Warszawie?

Wyposażenie gastronomii w Warszawie może być bardzo zróżnicowane i istnieje możliwość kupowania wielu interesujących urządzeń. Zaliczają się do nich przede wszystkim piece, grille, bemary, zmywarki gastronomiczne, szafy chłodnicze, szafy mroźnicze, meble ze stali nierdzewnej i wiele innych.

Każda osoba szukająca kompletnego wyposażenia swojego lokalu gastronomicznego będzie bardzo zadowolona z postawienia na zakupy w Warszawie, gdyż uda się w ten sposób kupić całe wyposażenie. Efekty takiego działania będą tym samym rewelacyjne.

W ofercie posiadamy:

 • zmywarki z funkcją wyparzania,
 • ekspresy ciśnieniowe i automatyczne,
 • dystrybutory i rollbary do piwa,
 • chłodziarko-zamrażarki,
 • zamrażarki,
 • szafy chłodnicze,
 • witryny,
 • lady,
 • i wszystkie rodzaje maszyn, które może mieć w ofercie sklep gastronomiczny.

Sprzęt gastronomiczny nie musi być bardzo drogi w zakupie

Bardzo często obawy przed wejściem w biznes gastronomiczny dotyczą kosztów zakupu sprzętu gastronomicznego, który zostanie wykorzystany w kuchni. Bardzo często obawy są jednak nieuzasadnione, a sam sprzęt można kupić w atrakcyjnych cenach. Wystarczy jedynie w tym celu odpowiednio poszukać konkretnych ofert, które sprawdzą się bardzo dobrze i pozwolą na łatwe kupowanie wysokiej klasy urządzeń, które spełnią wszystkie oczekiwania i wpasują się w potrzeby klientów.

W celu wybrania najlepszych urządzeń do kuchni warto zapoznać się z ofertami produktowymi od wielu przedsiębiorstw. Dzięki temu z łatwością uda się wybrać takie oferty, które idealnie wpasują się w potrzeby i będą odpowiadały wymaganiom. Porównanie ofert wielu sprzedawców da możliwość bardzo łatwego znalezienia najbardziej korzystnych ofert, a zatem zainteresowanie się najlepszymi urządzeniami będzie dawało świetne efekty.

Podczas wyposażania restauracji, kawiarni, pubu lub innego lokalu gastronomicznego w urządzenia gastronomiczne pamiętaj o:

 • umiejscowieniu urządzeń gastronomicznych – najpierw projekt technologiczny a dopiero potem zakup wyposażenia do lokalu,
 • ofercie kulinarnej lokalu – to, co zamierzasz oferować ma ogromny wpływ na zakup odpowiedniego wyposażenia lokalu,
 • zatrudnieniu personelu – przeprowadzenie rekrutacji przed zakupem wyposażenia jest korzystne ze względu na przeszkolenie personelu przez specjalistów z firmy.

Sprawy potrzebne do odbioru Sanepidu, które firma wyposażająca lokal może zaoferować Ci w pakiecie z urządzeniami:

 • projekt branżowy – instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja,
 • projekt technologiczny – zgodny z wymogami Sanepidu i zawierający rozkład sprzętów i urządzeń,
 • system HACCP – silnie powiązania z wyposażeniem lokalu i wymagana przez Sanepid,
 • szkolenie – przeszkolenie personelu z zakresu obsługi sprzętów gastronomicznych,
 • serwis – autoryzowany serwis urządzeń gastronomicznych.

Wybrane powyższe usługi firma wykona dla Ciebie na dużych rabatach lub zupełnie za darmo. Warto zapytać o te sprawy przed podpisaniem umowy na wyposażenie gastronomii.

Wyposażenie gastronomii Warszawa – CENY

Cennik kompleksowego wyposażenia gastronomii jest zależny od rodzaju Twojej działalności i jej skomplikowania, metrów kwadratowych lokalu oraz ewentualnych pracogodzin specjalisty. Widełki wynoszą od niecałych 40000 złotych w małej gastronomii do nawet miliona złotych w dużych restauracjach.

Oprócz tego istnieje możliwość zakupu pojedynczych urządzeń. Sprzęty są objęte gwarancją producenta. Nasi Partnerzy zapewniają ponadto serwis urządzeń gastronomicznych i pomoc przy przeszkoleniu.

Przy czym warto abyś wiedział, że koszt wyposażenia gastronomii jest negocjowalny. Czasami kupując urządzenia gastronomiczne od naszego Partnera możesz otrzymać projekt technologiczny w Warszawie, a jeśli go nie potrzebujesz to możesz utargować kilka procent na cenach urządzeń.

Oczywiście nie warto oszczędzać na urządzeniach i wybierać najtańszej firmy, ponieważ jak to zwykle bywa – albo jest niska cena, albo dobra i fachowa pomoc. Nasi Partnerzy starają się znaleźć złoty środek i spełnić wymagania stawiane przez restauratorów.

Zobacz też: Wyposażenie kuchni hotelowej Warszawa

Wyposażenie gastronomii Warszawa – kontakt

Zadzwoń: 57 607-31-77 lub wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz się skontaktować w sprawie zakupu wyposażenia do lokalu. Nasz Partner ma na koncie setki wyposażonych lokali i zadowolonych restauratorów w Warszawie i w innych miastach woj. mazowieckiego.

Wypełnij formularz lub zadzwoń: 57 607-31-77

  Imię i nazwisko

  Jaki lokal otwierasz/prowadzisz

  Budżet na wyposażenie

  Miasto gdzie znajduje się lokal

  E-mail

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 1 Ocena: 5]
  Call Now Button