wyposażenie gastronomii wrocław

Wyposażenie gastronomii Opole, Nysa

ZADZWOŃ
57 607-31-77


Partner Managero.pl oferuje profesjonalne i dostosowane do lokalu wyposażenie gastronomii w Opolu. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie sprzęty i urządzenia, a także przeprowadzimy szkolenie pod kątem obsługi i zapewnimy serwis.

Wyposażenie gastronomii Opole i okolice to zgodne z dokumentacją HACCP, zwłaszcza z Rozporządzeniem WE 852/2004 oraz z polskimi przepisami sanitarnymi i BHP sprzęty i urządzenia do lokali. Jeśli planujesz kupić wyposażenie od jednego dystrybutora, to możesz spodziewać się pomocy również w innych zakresach przygotowania lokalu pod wymogi Sanepidu.

Hurtownia mająca w ofercie wyposażenie gastronomii może przedstawić Ci kompleksową wycenę urządzeń i sprzętów. Jeśli wiesz, jakich urządzeń potrzebujesz do lokalu to wystarczy że wypełnisz poniższy formularz i zaczekasz na odpowiedź naszego Partnera.

Kompleksowe wyposażenie gastronomii jest do Twojej dyspozycji na terenie miast Opole, Nysa, Kędzierzyn- Koźle, Głubczyce, Strzelce Opolskie, Kluczbork, Namysłów a także w mniejszych miejscowościach w województwie opolskim.

Oferta wyposażenia gastronomii – Opole

W swoje ofercie nasi Partnerzy posiadają wyposażenie dla wszystkich typów lokali gastronomicznych: restauracji, kawiarni, barów, pubów, kebabów, fast-foodów i innych.

Dysponujemy urządzeniami topowych marek gastronomicznych, takich jak Stalgast, Bartscher, Edesa, Hendi, RM Gastro, Whirlpool i innych.

stalgast bartscher hendi

W ofercie posiadamy:

 • zmywarki z funkcją wyparzania,
 • ekspresy ciśnieniowe i automatyczne,
 • dystrybutory i rollbary do piwa,
 • chłodziarko-zamrażarki,
 • zamrażarki,
 • szafy chłodnicze,
 • witryny,
 • lady,
 • i wszystkie rodzaje maszyn, które może mieć w ofercie sklep gastronomiczny.

Podczas wyposażania restauracji, kawiarni, pubu lub innego lokalu gastronomicznego w urządzenia gastronomiczne pamiętaj o:

 • ustawieniu urządzeń gastronomicznych – najpierw powinien zostać wykonany projekt technologiczny a dopiero potem zakup wyposażenia do lokalu,
 • menu lokalu – to, co zamierzasz oferować ma spory wpływ na zakup właściwego wyposażenia lokalu,
 • zatrudnieniu personelu – zatrudnienie pracowników przed zakupem wyposażenia jest korzystne ze względu na szybsze przeszkolenie.

Projekty i dokumenty do Sanepidu, które firma wyposażająca lokal może zaoferować w pakiecie z urządzeniami gastronomicznymi:

 • projekt branżowy – instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja,
 • projekt technologiczny – zgodny z wymogami Sanepidu i zawierający rozkład sprzętów i urządzeń,
 • system HACCP – silnie powiązania z wyposażeniem lokalu i wymagana przez Sanepid,
 • szkolenie – przeszkolenie personelu z zakresu obsługi sprzętów gastronomicznych,
 • serwis – autoryzowany serwis urządzeń gastronomicznych.

Wybrane usługi firma wykona dla Ciebie na dużych rabatach lub zupełnie za darmo. Warto zapytać o te sprawy przed podpisaniem umowy na wyposażenie gastronomii.

Wyposażenie gastronomii Opole – CENY

Cena kompleksowego wyposażenia gastronomii zależy od rodzaju działalności i jej skomplikowania, metrów kwadratowych lokalu oraz ewentualnych pracogodzin fachowca. Widełki wynoszą od niecałych 40.000 złotych w małej gastronomii do nawet miliona złotych w dużych restauracjach i hotelach.

Jest również możliwość zakupienia pojedynczych urządzeń. Sprzęty są objęte gwarancją producenta. Nasi Partnerzy zapewniają ponadto serwis urządzeń gastronomicznych i pomoc przy przeszkoleniu.

Warto abyś wiedział, że cena wyposażenia gastronomii jest możliwa do negocjacji. Czasami kupując urządzenia gastronomiczne od naszego Partnera możesz otrzymać projekt technologiczny w Opolu gratis, a jeśli go nie potrzebujesz to możesz utargować kilka procent od cen urządzeń.

Nie warto oszczędzać na urządzeniach i wybierać najtańszej oferty, ponieważ jak to zwykle bywa – albo wybiera się niską cenę, albo dobrą i fachową pomoc. Partnerzy Managero.pl starają się znaleźć złoty środek i spełnić wymagania stawiane przez restauratorów.

Zobacz też: Wyposażenie kuchni hotelowej Opole

Wyposażenie gastronomii Opole – kontakt

Zadzwoń: 57 607-31-77 lub wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz się skontaktować w sprawie zakupu wyposażenia gastronomicznego w Opolu lub w innym mieście woj. opolskiego.

Wypełnij formularz lub zadzwoń: 57 607-31-77

  Imię i nazwisko

  Jaki lokal otwierasz/prowadzisz

  Budżet na wyposażenie

  Miasto gdzie znajduje się lokal

  E-mail

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 1 Ocena: 5]
  Call Now Button