wyposażenie gastronomii katowice

Wyposażenie gastronomii Kraków, Tarnów

ZADZWOŃ
57 607-31-77


Partner Managero.pl oferuje profesjonalne i dostosowane do lokalu wyposażenie gastronomii w Krakowie. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie sprzęty i urządzenia, a także przeprowadzimy szkolenie pod kątem obsługi i zapewnimy serwis.

Wyposażenie gastronomii Kraków i okolice to zgodne z dokumentacją HACCP, zwłaszcza z Rozporządzeniem WE 852/2004 oraz z polskimi przepisami sanitarnymi i BHP sprzęty i urządzenia do lokali. Jeśli planujesz kupić wyposażenie od jednego dystrybutora, to możesz spodziewać się pomocy również w innych zakresach przygotowania lokalu pod wymogi Sanepidu.

W kuchni gastronomicznej nie może zabraknąć elementów grzewczych

Bardzo istotnym elementem wyposażenia każdej kuchni gastronomicznej są piece, grille i inne urządzenia grzewcze. Bardzo uniwersalne są piece konwekcyjno-parowe oraz kuchnie gastronomiczne. Chcąc prowadzić restaurację na wysokim poziomie i serwować dla klientów smaczne dania nie można tym samym zapomnieć o tych sprzętach. Ich wprowadzenie do kuchni będzie dawało świetne efekty. W ten sposób można przygotowywać mięso, pasty, zupy i wiele innych dań na ciepło. Bez względu na rodzaj prowadzonego przedsiębiorstwa konieczne jest zainwestowanie w dobrej jakości urządzenia grzewcze. W Krakowie działa wiele firm, które zajmują się sprzedażą takich właśnie urządzeń i które oferują usługi na bardzo wysokim poziomie.

Warto stworzyć miejsce do przechowywania składników

Bardzo ważne jest również stworzenie odpowiedniego miejsca, w którym przechowywane będą wszystkie składniki potrzebne do przygotowywania smacznych potraw. Zadbanie o tę kwestię przekłada się na możliwość bardzo komfortowego i wygodnego gotowania, a zatem warto o tym właśnie aspekcie pamiętać. Szafy chłodnicze i mroźnicze są świetnym wyborem w lokalach gastronomicznych i pozwalają na przechowywanie składników w odpowiednich warunkach. Również szafki i regały ze stali nierdzewnej będą przydatne i ułatwią magazynowanie żywności. Dużo miejsca pozwalającego na gromadzenie półproduktów jest bardzo ważne i wpływa na to, że można bardzo wygodnie przechowywać żywność.

Hurtownia mająca w ofercie wyposażenie gastronomii może przedstawić Ci kompleksową wycenę urządzeń i sprzętów. Jeśli wiesz, jakich urządzeń potrzebujesz do lokalu to wystarczy że wypełnisz poniższy formularz i zaczekasz na odpowiedź naszego Partnera.

Kompleksowe wyposażenie gastronomii jest do Twojej dyspozycji na terenie miast Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów a także w mniejszych miejscowościach w województwie małopolskim.

Oferta wyposażenia gastronomii – Kraków

W swoje ofercie nasi Partnerzy posiadają wyposażenie dla wszystkich typów lokali gastronomicznych: restauracji, kawiarni, barów, pubów, kebabów, fast-foodów i innych.

Kraków jest miastem, które daje olbrzymie możliwości w zakresie kupowania dobrego jakościowo sprzętu gastronomicznego. Można w tym mieście znaleźć bardzo wiele ciekawych ofert produktowych, które pozwolą na wygodne kupowanie najlepszych urządzeń do kuchni. Specjalistyczne przedsiębiorstwa w swoich ofertach posiadają świetnej jakości sprzęt gastronomiczny, który jest dostosowany do różnego rodzaju restauracji.

Otworzenie własnego lokalu przy skorzystaniu z urządzeń oferowanych przez specjalistów nie będzie problemem. Dodatkowo całe wyposażenie kuchni gastronomicznej można będzie kupić bez przepłacania na takich sprzętach i bez ponoszenia wysokich kosztów w związku z ich zakupem. Jest to kolejna korzyść wynikająca z wybrania najlepszych ofert od renomowanych przedsiębiorstw, które działają na rynku.

Specjalistyczne urządzenia gastronomiczne

Powyżej przedstawione urządzenia stanowią podstawę wyposażenia praktycznie każdej kuchni gastronomicznej. Nie można jednak zapominać również o specjalistycznych urządzeniach, które także są bardzo ważne. W tym przypadku należy je dopasować do profilu konkretnej restauracji i rodzaju przygotowywanych w niej dań i potraw. Prawidłowe dostosowanie urządzeń zdecydowanie ułatwi pracę i sprawi, że przebiegnie ona o wiele wygodniej.

Obieraczki do warzyw, urządzenia do lodów, grille do kebaba, frytownice i wiele innych urządzeń mogą być przydatne w kuchni i sprawdzać się rewelacyjnie. Przygotowane z ich pomocą dania będą bardzo smaczne i zachwycą pod wieloma względami, a zatem postawienie na najlepsze urządzenia będzie miało jak najbardziej sens.

Dysponujemy urządzeniami topowych marek gastronomicznych, takich jak Liebherr, Viessmann, Edesa, Convotherm, Hobart, Ascobloc i innych.

liebherr wyposażenie gastronomii edesa wyposażenie gastronomii

W ofercie posiadamy:

 • zmywarki z funkcją wyparzania,
 • ekspresy ciśnieniowe i automatyczne,
 • dystrybutory i rollbary do piwa,
 • chłodziarko-zamrażarki,
 • zamrażarki,
 • szafy chłodnicze,
 • witryny,
 • lady,
 • i wszystkie rodzaje maszyn, które może mieć w ofercie sklep gastronomiczny.

Podczas wyposażania restauracji, kawiarni, pubu lub innego lokalu gastronomicznego w urządzenia gastronomiczne pamiętaj o:

 • ustawieniu urządzeń gastronomicznych – najpierw powinien zostać wykonany projekt technologiczny a dopiero potem zakup wyposażenia do lokalu,
 • menu lokalu – to, co zamierzasz oferować ma spory wpływ na zakup właściwego wyposażenia lokalu,
 • zatrudnieniu personelu – zatrudnienie pracowników przed zakupem wyposażenia jest korzystne ze względu na szybsze przeszkolenie.

Projekty i dokumenty do Sanepidu, które firma wyposażająca lokal może zaoferować w pakiecie z urządzeniami gastronomicznymi:

 • projekt branżowy – instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja,
 • projekt technologiczny – zgodny z wymogami Sanepidu i zawierający rozkład sprzętów i urządzeń,
 • system HACCP – silnie powiązania z wyposażeniem lokalu i wymagana przez Sanepid,
 • szkolenie – przeszkolenie personelu z zakresu obsługi sprzętów gastronomicznych,
 • serwis – autoryzowany serwis urządzeń gastronomicznych.

Wybrane usługi firma wykona dla Ciebie na dużych rabatach lub zupełnie za darmo. Warto zapytać o te sprawy przed podpisaniem umowy na wyposażenie gastronomii.

Wyposażenie gastronomii Kraków – CENY

Cena kompleksowego wyposażenia gastronomii zależy od rodzaju działalności i jej skomplikowania, metrów kwadratowych lokalu oraz ewentualnych pracogodzin fachowca. Widełki wynoszą od niecałych 40.000 złotych w małej gastronomii do nawet miliona złotych w dużych restauracjach i hotelach.

Jest możliwość zakupienia pojedynczych urządzeń. Sprzęty są objęte gwarancją producenta. Nasi Partnerzy zapewniają ponadto serwis urządzeń gastronomicznych i pomoc przy przeszkoleniu.

Warto abyś wiedział, że cena wyposażenia gastronomii jest możliwa do negocjacji. Czasami kupując urządzenia gastronomiczne od naszego Partnera możesz otrzymać projekt technologiczny w Krakowie gratis, a jeśli go nie potrzebujesz to możesz utargować kilka procent od cen urządzeń.

Nie warto oszczędzać na urządzeniach i wybierać najtańszej oferty, ponieważ jak to zwykle bywa – albo wybiera się niską cenę, albo dobrą i fachową pomoc. Partnerzy Managero.pl starają się znaleźć złoty środek i spełnić wymagania stawiane przez restauratorów.

Biznes gastronomiczny w Krakowie

Kraków jako duże polskie miasto wykazuje bardzo wysokie zapotrzebowanie na wysokiej jakości lokale gastronomiczne, które zaoferują dla swoich klientów szeroki wybór smacznych dań. Wejście w biznes gastronomiczny na terenie Krakowa może być zatem znakomitym pomysłem i prowadzić do świetnych efektów. Przed rozpoczęciem przygody z gastronomią ważne jest jednak zadbanie o prawidłowe urządzenie kuchni w restauracji.

Zadbanie o obecność wszystkich niezbędnych do gotowania urządzeń jest kluczowa i przekłada się na to, że dania będą przygotowywane szybko i zachwycą swoim smakiem. Kwestie prawidłowego wyposażenia lokalu gastronomicznego obejmują bardzo wiele elementów, które powinny się w takim miejscu znaleźć. W dalszej części przedstawiamy o czym w szczególności należy pamiętać podczas urządzania kuchni gastronomicznej.

Zobacz też: Wyposażenie kuchni hotelowej Kraków

Wyposażenie gastronomii Kraków – kontakt

Zadzwoń: 57 607-31-77 lub wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz się skontaktować w sprawie zakupu wyposażenia gastronomicznego w Krakowie lub w innym mieście woj. małopolskiego.

Wypełnij formularz lub zadzwoń: 57 607-31-77

  Imię i nazwisko

  Jaki lokal otwierasz/prowadzisz

  Budżet na wyposażenie

  Miasto gdzie znajduje się lokal

  E-mail

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 1 Ocena: 5]
  Call Now Button