wyposażenie gastronomii warszawa

Wyposażenie gastronomii Bydgoszcz, Toruń

ZADZWOŃ
57 607-31-77


Jeśli otwierasz lokal i w obrębie Twoich poszukiwań jest tanie i dostosowane do lokalu wyposażenie gastronomii w Bydgoszczy, to świetnie trafiłeś. Partner Managero.pl pomoże Ci dobrać odpowiednie sprzęty i urządzenia a także przeprowadzi szkolenie pod kątem ich obsługi.

Wyposażenie gastronomii powinno być zgodne z dokumentacją HACCP, zwłaszcza z Rozporządzeniem WE 852/2004 oraz z polskimi przepisami sanitarnymi i BHP. Zakup wyposażenia od jednego dystrybutora, który pomoże również w innym zakresie przygotowania lokalu jest bardzo korzystne.

Hurtownia mająca w ofercie wyposażenie gastronomii może przedstawić Ci kompleksową wycenę urządzeń i sprzętów. Jeśli sam wiesz, jakich urządzeń potrzebujesz to wystarczy wypełnić poniższy formularz i czekać na odpowiedź.

Firma oferująca kompleksowe wyposażenie gastronomii jest do Twojej dyspozycji na terenie miast Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Chełmno a także w mniejszych miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim.

Oferta wyposażenia gastronomii – Bydgoszcz

W swoje ofercie nasi Partnerzy posiadają wyposażenie dla wszystkich typów lokali gastronomicznych: restauracji, kawiarni, barów, pubów, kebabów, fast-foodów i innych.

Dysponujemy urządzeniami topowych marek gastronomicznych, takich jak Stalgast, Bartscher, Edesa, Hendi, RM Gastro, Whirlpool i innych.

stalgast bartscher hendi

W ofercie posiadamy:

 • zmywarki z funkcją wyparzania,
 • ekspresy ciśnieniowe i automatyczne,
 • dystrybutory i rollbary do piwa,
 • chłodziarko-zamrażarki,
 • zamrażarki,
 • szafy chłodnicze,
 • witryny,
 • lady,
 • i wszystkie rodzaje maszyn, które może mieć w ofercie sklep gastronomiczny.

Podczas wyposażania restauracji, kawiarni, pubu lub innego lokalu gastronomicznego w urządzenia gastronomiczne pamiętaj o:

 • umiejscowieniu urządzeń gastronomicznych – najpierw projekt technologiczny a dopiero potem zakup wyposażenia do lokalu,
 • ofercie kulinarnej lokalu – to, co zamierzasz oferować ma ogromny wpływ na zakup odpowiedniego wyposażenia lokalu,
 • zatrudnieniu personelu – przeprowadzenie rekrutacji przed zakupem wyposażenia jest korzystne ze względu na przeszkolenie personelu przez specjalistów z firmy.

Sprawy potrzebne do odbioru Sanepidu, które firma wyposażająca lokal może zaoferować Ci w pakiecie z urządzeniami:

 • projekt branżowy – instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja,
 • projekt technologiczny – zgodny z wymogami Sanepidu i zawierający rozkład sprzętów i urządzeń,
 • dokumentacja HACCP – silnie powiązania z wyposażeniem lokalu i wymagana przez Sanepid,
 • szkolenie – przeszkolenie personelu z zakresu obsługi sprzętów gastronomicznych,
 • serwis – autoryzowany serwis urządzeń gastronomicznych.

Wybrane powyższe usługi firma wykona dla Ciebie na dużych rabatach lub zupełnie za darmo. Warto zapytać o te sprawy przed podpisaniem umowy na wyposażenie gastronomii.

Wyposażenie gastronomii Bydgoszcz – CENY

Cennik kompleksowego wyposażenia gastronomii jest zależny od rodzaju Twojej działalności i jej skomplikowania, metrów kwadratowych lokalu oraz ewentualnych pracogodzin specjalisty. Widełki wynoszą od niecałych 40000 złotych w małej gastronomii do nawet miliona złotych w dużych restauracjach.

Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych urządzeń. Sprzęty są objęte gwarancją producenta. Nasi Partnerzy zapewniają ponadto serwis urządzeń gastronomicznych i pomoc przy przeszkoleniu.

Przy czym warto abyś wiedział, że koszt wyposażenia gastronomii jest negocjowalny. Czasami kupując urządzenia gastronomiczne od naszego Partnera możesz otrzymać projekt technologiczny w Bydgoszczy, a jeśli go nie potrzebujesz to możesz utargować kilka procent na cenach urządzeń.

Oczywiście nie warto oszczędzać na urządzeniach i wybierać najtańszej firmy, ponieważ jak to zwykle bywa – albo jest niska cena, albo dobra i fachowa pomoc. Nasi Partnerzy starają się znaleźć złoty środek i spełnić wymagania stawiane przez restauratorów.

Zobacz też: Wyposażenie kuchni hotelowej Bydgoszcz

Wyposażenie gastronomii Bydgoszcz – kontakt

Zadzwoń: 57 607-31-77 lub wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz się skontaktować w sprawie zakupu wyposażenia do lokalu. Nasz Partner ma na koncie setki wyposażonych lokali i zadowolonych restauratorów w Bydgoszczy i w innych miastach woj. kujawsko-pomorskiego.

Wypełnij formularz lub zadzwoń: 57 607-31-77

  Imię i nazwisko

  Jaki lokal otwierasz/prowadzisz

  Budżet na wyposażenie

  Miasto gdzie znajduje się lokal

  E-mail

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 1 Ocena: 5]
  Call Now Button