Szkolenia gastronomiczne Bydgoszcz, Toruń

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz szkoleń gastronomicznych dla właścicieli restauracji, kawiarni i barów, a także dla pracowników lokali gastronomicznych.

Szkolenia gastronomiczne prowadzą wieloletni praktycy z dziedziny gastronomii. Jeśli otwierasz lub prowadzisz lokal gastronomiczny na terenie miast Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Chełmno a także w mniejszych miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim to zapraszamy na szkolenia.

Zakres szkoleń gastronomicznych jakie oferujemy:

  • szkolenie jak otworzyć kawiarnię – zapisz się, jeśli planujesz otwarcie lokalu gastronomicznego i nie masz wiedzy o prowadzeniu tego biznesu. Szkolenie pozwoli Ci poznać tajniki prowadzenia lokalu: zarządzanie, marketing restauracji, system haccp, przepisy sanepidu i inne.
  • szkolenie menedżer gastronomii – zapisz się, jeśli interesuje Cię praca menedżera lokalu gastronomicznego. Na szkoleniu dowiesz się między innymi jak rekrutować i motywować pracowników a także jak zarządzać kosztami i sprzedażą.
  • szkolenie kiperskie – zapisz się, jeśli chcesz nauczyć się rozróżniać piwa i poznać różnorodność aromatów. Wiedza piwna wśród gości jest na coraz wyższym poziomie.
  • szkolenie kelnerskie – dla osób pracujących jak i chcących zacząć pracować na stanowisku kelnera. Nauczysz się jak prawidłowo powitać gościa, zaserwować dania i napoje oraz jak rozmawiać z gośćmi. Nauczysz się obsługiwać gości w ten sposób, aby wracali do Ciebie oraz zostawiali wysokie rachunki i napiwki.
  • szkolenie sommelierskie – dla osób pracujących jak i chcących zacząć pracować na stanowisku sommeliera. Nauczysz się jak odpowiednio doradzić wybór wina, jak je zaserwować i z czym łączyć.
  • szkolenie baristyczne – jeśli pracujesz lub chcesz zacząć pracować jako barista, to szkolenie jest dla Ciebie. Dowiesz się w jaki sposób zaparzyć idealne espresso, jak tworzyć różne rodzaje kaw a także poznasz różne rodzaje parzenia kawy.
  • szkolenie barmańskie – zapisz się, jeżeli interesuje Cię nauka profesjonalnego przygotowywania drinków, rozróżniania i łączenia alkoholi a także tworzenia dekoracji.
  • szkolenie kucharskie – szkolenie dla osób gotujących i chcących zacząć gotować profesjonalnie. Jeśli interesuje Cię poznanie tajników gotowania pod okiem specjalistów kucharzy, koniecznie zapisz się na to szkolenie.

Szkolenia gastronomiczne odbywają się w grupach, stąd konieczność rezerwacji terminu. Miejsce szkolenia to zazwyczaj stolica województwa.

Zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz zapisać się na szkolenie gastronomiczne oferowane przez Partnerów Managero.pl.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Twoje miasto

  Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

  Adres email

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 0 Ocena: 0]
  Call Now Button