Hurtownia napojów – cała Polska

Znalezienie dobrej, sprawdzonej i taniej hurtowni napojów jest kluczowe w sprawnym zarządzaniu lokalem gastronomicznym. Dobra współpraca z hurtownią wpływa na bieżące zapasy a co za tym idzie na generowanie zysków.

Największe obawy, jakie możesz mieć przed wyborem hurtowni napojów:

  1. duże koszty zamówienia – nieprawda! Tak zwane “minimum logistyczne” schodzi coraz bardziej w dół. Dzięki nowoczesnym sposobom transportu nie trzeba już zamawiać towaru za kilka tysięcy złotych.
  2. duże koszty transportu – hurtownie potrafią zejść z ceny i po przekroczeniu odpowiedniej kwoty wysyłają przesyłkę za darmo.
  3. brak asortymentu – nie licząc okresów przedświątecznych problem braku towaru przestaje być odczuwalny. Na rynku jest na prawdę dużo produktów, a przy stałej współpracy z hurtownią na pewno nie zabraknie.
  4. opóźnienia w dostawie – każda hurtownia ma swoją politykę dostaw. Powyżej określonego czasu transportu po prostu nie wchodzą.

Co możesz zamówić w hurtowni napojów:

  1. soki owocowe – najpopularniejsza kategoria w restauracjach to soki. Bez soków: pomarańczowych, bananowych, jabłkowych nie obędzie się. Hurtownie są wyposażone w wielu producentów i marek;
  2. napoje bezalkoholowe – począwszy od najpopularniejszych jak coca-cola, pepsi, frugo aż po bardziej wyrafinowane jak napoje z aloesem, yerba matte czy lemoniady;
  3. napoje energetyczne – hit ostatnich lat, zwłaszcza w klubach muzycznych i lokalach dla młodzieży.

Zamówione produkty dostajesz przeważnie w zgrzewkach, rzadziej w kontenerach.

Zamówienia na napoje dla gastronomii mogą składać restauratorzy i właściciele lokali z całej Polski. Bez względu na to, czy miejscem prowadzenia biznesu jest Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice czy Wrocław – otrzymasz pełne wsparcie i propozycję długotrwałej współpracy.

Wybierz hurtownię:

Hurtownia W ofercie
Darmowa dostawa Obszar działania
Hurtownia EWJA
Narcyzów 14/14
05-500 Józefosław
John Lemon, Fritz Kola, Club Mate, Bombilla, Coca-Cola, Red Bull i inne przy zakupie za min. 300zł
cała Polska
Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]
Call Now Button