księga haccp

HACCP Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg

Partner Managero.pl na terenie woj. zachodniopomorskiego:

Kancelaria Coccus – wdrożenie HACCP, GMP/GHP
Infolinia: 57 607-31-77


 • Otwierasz lokal na terenie województwa zachodniopomorskiego i potrzebujesz księgi HACCP?
 • Zastanawiasz się, czy wystarczy Ci samo GMP/GHP?
 • Przeraża Cię odbiór i kontrola lokalu przez Sanepid?

Nasz Partner w mieście Szczecin pomoże zarówno przy stworzeniu księgi HACCP jak i jej wdrożeniu w Twoim lokalu gastronomicznym.

Fachowcy z dziedziny HACCP, wieloletni praktycy technologii żywienia z branży gastronomicznej są do Twojej dyspozycji na terenie miast: Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard, Gryfino, Kamień Pomorski, Sławno a także w mniejszych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia a także Rozporządzenia Wspólnoty Europejskiej określają przymus wprowadzenia zasad HACCP w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Niekiedy wystarczy samo GMP/GHP, o ile Twój lokal i zakres działalności gastronomicznej będą temu sprzyjały.

Dokumentacja HACCP Szczecin, Kołobrzeg, Świnoujście

Podczas otwierania restauracji, kawiarni, pubu lub innego lokalu gastronomicznego otrzymasz od specjalisty na terenie województwa zachodniopomorskiego następującą pomoc:

 • stworzenie dokumentacji HACCP lub GMP/GHP,
 • wdrożenie zasad wynikających z dokumentacji,
 • przeszkolenie personelu pod kątem zasad bezpieczeństwa żywności i żywienia,
 • wykonanie audytu lokalu pod kątem przestrzegania zasad HACCP.

Partnerzy Managero wykonują profesjonalną i w 100% akceptowalną przez Sanepid dokumentację HACCP. 

UWAGA! Dokumentację HACCP przygotowuje się zazwyczaj na podstawie projektu technologicznego. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, to zamów teraz: projekt technologiczny Szczecin

Księga HACCP Szczecin – CENA

Dokumentacja HACCP i GMP/GHP jest zawsze sprawą indywidualną i musi być dostosowana do potrzeb Twojego lokalu. Koszt zależy od wielkości lokalu, położenia i tego, co zamierzasz przygotowywać. Widełki cenowe mieszczą się w zakresie od 600 do 1600 złotych. Po krótkiej rozmowie, specjalista przedstawi Ci dokładną ofertę.

HACCP Szczecin – kontakt

Zadzwoń: 57 607-31-77 lub wypełnij poniższy formularz jeśli chcesz uzyskać profesjonalną pomoc specjalistów z zakresu HACCP i GMP/GHP w Szczecinie lub w innym mieście woj. zachodniopomorskiego.

Napisz ws. księgi HACCP lub zadzwoń: 57 607-31-77

  Imię i nazwisko

  Twoje miasto

  Opisz swój problem i sprecyzuj oczekiwania

  Adres email

  Nr telefonu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 1 Ocena: 5]
  Call Now Button