Blogi gastronomiczne – zgłoś blog

Jak to działa?
Agregator nie zabiera nikomu treści. Korzysta z udostępnionych publicznie na blogu kanałów RSS, automatycznie zasysając tytuły i skróty wpisów. Gdy blog zostanie dodany do agregatora, informacje o nowych wpisach na blogu pojawiają się u nas automatycznie. Kliknięcie w link u nas powoduje przekierowanie internauty na blog źródłowy. Jest więc to de facto forma promocji bloga. Agregator to nic innego jak czytnik kanałów RSS w formie strony internetowej.
Jakie blogi trafiają do agregatora?
Trafiają do niego blogi związane z tematyką gastronomii i kulinariów.
Jak dodać blog do agregatora?
Jeśli prowadzisz blog pasujący tu tematycznie i chcesz, by znalazł się w agregatorze, skontaktuj się z nami i podeślij nam link do bloga. Jeśli trafi do agregatora, prosimy Cię o poinformowanie na blogu o tym w postaci zamieszczenia w widocznym miejscu jednego z dostępnych oznaczeń graficznych z linkiem do naszej strony. Zamieszczenie informacji nie jest obowiązkowe. To nasza prośba do Ciebie, która tak naprawdę opłaca się wszystkim autorom agregowanych blogów.

  Tytuł bloga*

  Adres bloga*

  E-mail*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania, zgodnie z Polityką Prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

  Chcę otrzymywać newsletter z artykułami pomocnymi dla branży gastronomicznej

  Oceń
  [Głosów: 0 Ocena: 0]
  Call Now Button