Aktualności gastronomiczne

Aplikacja eKelner w GastroKatalogu

ekelner

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę GastroKatalogu, w którym znajdą się produkty i usługi skierowane dla gastronomii. Pierwszym produktem, który mamy okazję zaprezentować jest aplikacja eKelner.

Narzędzie eKelner to nowość na rynku gadżetów gastronomicznych. Ten mały przyjaciel ma za zadanie przyspieszyć podejście kelnera, czy poproszenie go o rachunek. Równocześnie wspiera kelnerów w organizacji ich pracy, daje Klientom więcej przestrzeni, a obsłudze czasu na inne zajęcia. Jego twórca zaczyna wdrażanie narzędzia od Śląska, z którego się wywodzi. Jest to firma z działki IT, więc oferuje jego stały rozwój i wsparcie.

eKelner powstał w oparciu o preferencje teamu firmy IT Systems. “Mała ilość wolnego czasu sprawia, że jesteśmy niecierpliwi! :)” – mówi Prezes firmy Przemysław Wardowski. Jest to odpowiedź na potrzeby ITS i przebadanych przez nich Klientów. Uwzględnia potrzeby kelnerów i managerów, którzy umożliwią jego obecność w restauracji.

Narzędzie startuje z zapewnieniem promocyjnej ceny dla pierwszych Klientów, więcej o produkcie przeczytacie na stronie produktu w GastroKatalogu.

Oceń
[Głosów: 0 Ocena: 0]

Zostaw komentarz

Call Now Button